Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Ti mit csináltok amikor a...

Ti mit csináltok amikor a babátok valószínűleg fogzás miatt állandóan felébred többször is éjszaka (pl. fél óránként)?

Figyelt kérdés

Valószínűleg fogzás miatt ébred többször a babám egyes éjszakákon. Én ilyenkor vagy bekenem dologéllel a fogínyét vagy megszoptatom hogy megnyugodjon vagy pedig csak felemelem és nyugtatgatom. De nem mindig válik be az hogy csak felemelem és nyugtatom őt.

Ti mit csináltok?


2017. júl. 20. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Később nálunk már, amikor több foga volt, akkor a gélek nem váltak be, fájdalomcsillapítót adtunk a kisfiunknak. Természetesen ez a fog áttörésekor történt, az első 2-3 napban, utána már nem volt szükséges. Ő így mindig átaludta az éjszakát.
2017. júl. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi az első 2 fognál tartunk. Hasonló dolgokat csinálok mint te. Cici, gélek, ringatás, zene. Egyszer egyszer volt hogy nagyon sírt és semmi nem vált be.. Akkor sokáig ringattam és sírva elaludt.
2017. júl. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindent próbáltunk mi is. Gélek, szoptatás stb es ez segít is egy darabig. De amikor az áttörés volt azon az 1-2 éjszaka nutofent adtam neki. Annyira szenvedett szegény h alig bírt aludni. Muszáj volt így is segíteni. Egyébként nem vagyok a mindenre egyből adjunk fájdalomcsillapítót típus, de ott már nem hagytam szenvedni. Semmi baja nem lesz, csak megkönnyíted neki az áttörést. Egyébként gyógyszert csak éjjelre adtam neki ilyenkor is, hogy tudjon aludni.
2017. júl. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ejjelre nurofent kapott.de tenyleg csak akkor amikor visitott fajdalmaban.

Szerencsere eddig csak 2 foga viselte meg ennyire.a napokban bujt ki a 8.

Az egyiknel 1x kellett adni.a masiknal 2x.

2017. júl. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a dologél nem jó semmire,semmi fájdalomcsillapító nincs benne,csak kamilla meg propolisz. Kb mintha semmivel se kennéd be.

én dentinox gélt szoktam használni,abban van egy kis lidokain,meg ha nagyon látom,hogy szenved,akkor egy fél germicid-c kúpot adok éjszakára.

2017. júl. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!