Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek volt ilyen? 15hetes...

Nektek volt ilyen? 15hetes vagyok és szurkál bal oldalt hasamba. Nem állandóan, de egy nap többször is és elég hosszú ideig. Úgy félek, hogy valami baj lesz. Egyszer már volt egy vetélésem igaz csak 8 hetes voltam.

Figyelt kérdés
2013. aug. 8. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem csak nő a méhed, húzódnak a szalagok, nyom egy ideget vagy ilyesmi. Idővele gyre több kellemetlenség lesz at biztos. Vegyél be Mg-ot ha nem mulik kérdezz rá az orvosnál. Szedsz egyébként Mg-ot? ha nem akkor szinte tuti el fog mulni tőle.
2013. aug. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minden második nőnek volt vetélése, nekem is volt. Emiatt ne aggódj, nem jelent semmit, nem lesz baja a babádnak. Nekem is volt 15-16 hetesen ilyen szurkálásom. Sőt olyan 16 hetes lehettem mikor 2-3 percre a köldököm körül annyira szúrt, hogy se ülni, se állni, se mozdulni nem bírtam, ahogy jött olyan gyorsan el is múlt. Érdemes szerintem magnéziumot szedni, vagy rendszeresen vagy 2-3 naponta egyet, vagy csak ilyen hasi diszkonfort érzésnél. Nem lesz baja a babádnak ezt véssed jól a buksidba, élvezd a terhességedet, annyira hamar elröpül az idő! Normális, hogy terhesség alatt itt fáj, ott szúr stb. nem kell félni. Orvoshoz mikor mész ezeket jelezd mindig, de aggodalomra semmi ok! 26hkm
2013. aug. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem 17 hetesen egy éjszaka olyan görcsöm volt hogy aludni sem tudtam. Persze elrohantam orvoshoz, de semmi bajunk :) A méh nő, a méhszalagok nyúlnak, ennyi. Szedj Magnesii Citricit, az tetemes dózis magnézium.

Viszont ha van más tüneted is, pl. vérzés, akkor egyből orvos.

2013. aug. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,megnyugodtam. Megpróbálom összeszedni magam, hogy ne ijedjek meg mindentől.Egyébként Elevit-et szedek,abban is van magnézium.Az elég?
2013. aug. 8. 21:12
 5/6 anonim ***** válasza:
nem elég, megne B 6-ot szedj akár napi 3x1-2-t. A legtöbb kismama szed pluszban mivel különben görcsölget. Ami a vitaminban van az semmi.
2013. aug. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt sokszor ilyen érzésem és még mindig tartanak, most a 18. héten vagyok, itt szúr-ott fáj. Ilyenkor szívhangfigyelővel ráhallgatok és megnyugszok. 14. héten vettem és nagyon jó szolgálatot tesz, csak 3 másodpercre hallgatom, nem akarom nagyon sokat. Vaterán használtan elég olcsón beszerezhető.
2013. aug. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!