Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » 2napja a kislányom sírva...

2napja a kislányom sírva eszik főételt a szájába nem akarja venni a kanalat (6honapos) lehet hogy jön a foga?

Figyelt kérdés
Már nagyon rég nyáladzik mindent vesz a szájába
2017. nov. 7. 14:40
 1/7 A kérdező kommentje:
És még valami ti mit csináltatok ilyenkor és mit adtatok neki enni?
2017. nov. 7. 14:40
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet, hogy fogzik. Ki kell tapasztalni, mit fogad el szívesen. A hőmérséklet sem lehet mindegy. Aztán az is lehet, hogy anyatejen/tápszeren kívül semmi nem csúszik le neki.
2017. nov. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam 5 hós és pár kanál étel után elkezd üvölteni.Ma evett először úgy, hogy nem kezdett el közben sírni.Nyáladzik, mindent töm a szájába de fog még nincs.Én is a fogzásra gondolok....nincs más ötletem.
2017. nov. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló igen nekem is pont ugyan ezt csinálja és még fog sehol
2017. nov. 8. 20:06
 5/7 anonim ***** válasza:

Amikor a fiam ugyanígy volt, egyedül a hideg gyümölcs volt jó... Illetve a langyos, szinte kihűlt tápszer.

Úgyhogy én azt mondanám hogy próbálj valami hideget vagy kevésbé meleget!


(Milyen az ínye amúgy? Lehet már látni a fogat alatta? Ha igen akkor nem kell sokat várni rá :)

Majd a felső, első két fognál kell felhúzni a gatyát.. Azok széles fogak, nagyobb felületen kell áttörniük :(

2017. nov. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én úgy látom mintha lehetne látni alatta már a kisfogait
2017. nov. 9. 22:03
 7/7 A kérdező kommentje:
Ugyan ez a problémám nem kell neki az étel bármit főzök nem kell neki maximum 5kanallal megeszik magától de azt is sírva nagyon sajnálom nekünk annyi hogy az egyik fogacska éle már kint van de jönne mellette is én olyankor tápszert adok neki azt elfogadja
2017. dec. 26. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!