Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Azért nem kell neki a cumi...

Azért nem kell neki a cumi egyik napról a másikra mert jön a foga?

Figyelt kérdés

7hos lányom tegnap óta kiköpi a cumit ha odaadom neki alváshoz, löki ki egyből elforditja tőle a fejét. (Eddig órákat cumival aludt)

Az ínye fehér, alul látom hogy jönne a foga.


Ez azért van? Létezik ilyen?

Vagy más probléma állhat fenn?


2018. jan. 10. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
A foga miatt nálunk ugyanezt csinálta. A foga 2-3 hét múlva bújt ki, de soha többet nem fogadta el a cumit.
2018. jan. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyém 10 hósan csinálta ugyanezt. Hiába dugtam a szájába napokig, folyton kiköpte. A gond az volt, hogy a cumisüveget sem fogadta el és ő még akkor tápszeres volt. Szaladtam vele a dokihoz mondta, hogy ez előfordul biztos a foga jön. Akkor már vagy 8 foga kint volt. Hetekig néztem akkoriban nem jött másik fog neki. Sose többet nem cumizott. Rászokott a csőrös üvegre abból adtam neki a tápszert.
2018. jan. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Persze
2018. jan. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jézusom :( köszönöm mindenkinek a választ! Pedig szerettem, hogy cumizik alvás közben, nagyon megnyugtatta!

Az altatás kész horror lett mióta nem akar cumizni, a szundikendőjét tömi a szájába :(

2018. jan. 11. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!