Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Ennyire megviseli a fogzas?

Ennyire megviseli a fogzas?

Figyelt kérdés
Kislanyomnak eddig 4 foga van, most jon 2 egyszerre. 8 honapos, 4 honapja szenvedunk az alvassal orakent ebred nagyon sir alig lehet megnyugtatni csak a cici segit. De mar 3 napja olyan szintu a dolog, h negyed orankent folebred sirva, van h 5 percenkent. Semmit nem alszunk en se a pici se. Nagyon faradt szegenykem. Probaltunk mar tobb dolgot fogzasra nappal ugy ahogy elvan dologellel kenem amikor engesi, de ejjel semmi se segit. 4 honap alatt probaltuk a panadolt nurofent algoflex babyket, viburcol kupot de egyikkel se aludt jobban. Lehet ez a fogzas megis????? Regen nagyon jol aludt ejszaka. Most feluletesen alszik, minden neszre folriad. Mar neurologusnal is voltunk de szerencsere minden rendben volt. Valaki jart hasonlo helyzetben? Tapasztalt anyukak tanacsait varom 🙁
2019. jan. 13. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
A mozgása is lehet a háttérben. Nem tanult mostanában új dolgot?
2019. jan. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tanult uj dolgokat mostanaban. Ezert sem ertem.
2019. jan. 13. 14:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Mikor kezdtétek a hozzátáplálást? Az én fiamnak azzal egyidőben romlott el az alvása. Végül kiderült, hogy fruktózérzékeny. Persze nem azt mondom, hogy nálatok is ez van, csak a mi esetünk ez volt. Persze mikor 16 hónaposan 16 foga volt de azután se aludt, elgondolkoztam hogy mégse fogzás, ezzel egyidőben elutasította a gyümölcsöket és elkezdett aludni.
2019. jan. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hat akkor tajt kezdtuk enis azt hittem h amiatt nem alszik, ezert le is alltam vele 6 honapos koraig. Akkor sem aludt mar jol amikor nem kapott semmit csak a tejet.
2019. jan. 13. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!