Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Három hónapos baba produkálhat...

Három hónapos baba produkálhat fogzási tüneteket?

Figyelt kérdés

Ok nélkül felsír keservesen.

Az ökle nonstop a szájában.

Ha valami véletlenül a kezébe kerül, már teszi is a szájába.

A cumit rágja.

Jön a nyála, nagyon.


A képet alvás közben csináltam róla, ne kövezzetek meg érte. Szerintetek látszik valami? Nem tudom mit kell nézni. Első baba.


[link]



2019. febr. 11. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehetséges, nekem mind a 4 gyerekemnek 12-14 hetes kora közt jött ki az elsö foga. De van, amelyik gyereknél hetekig vannak tünetek, a foga meg csak késöbb jön ki.
2019. febr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Volt, aki foggal született.
2019. febr. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja és ma az eddigi hármak helyett 6 órát aludt eddig, nem tudom mihez lehet köze
2019. febr. 11. 18:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Amiket írsz, az életkori sajátosság, viszont valóban elkezdődhetnek már a fogzási tünetek. A kép alapján a te babádnak még nem most fognak kibújni a fogacskái, de látszik hogy már elindult a folyamat, majd mikor az a perem eltűnik az ínyéről. A lányomnak ez 4 hónap volt, remélem ti szerencsésebbek lesztek.
2019. febr. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2 hónapos volt a fiam mikor az orvos felvilágosított, hogy fogzik. 5,5 hónapos volt mikor az első foga áttört. Bármi lehetséges.
2019. febr. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen


Lányom 3,5 hósan kezdte

4 hó 1 hetesen 1. Fog

4,5 hó 2. Fog


7 hónapos. 8 foga van vagyis 7,5 mett az utosló 5 napja tőrt át még csak

2019. febr. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze! Mozgolódik a fogcsíra. Az én lányom is 3 hónaposan kezdett nyálzani és rágni. 10 hónaposan jött ki az első fogacska hegye :)
2019. febr. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Első foga nekünk is 4 hónaposan bújt ki, szóval már 3 honaposan mozgolodott az inyben, és ugyanezt produkálta, hirtelen keservesen felsirt, mindent tömött a szájába, idegesen rágcsált mindent.
2019. febr. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!