Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » A fonokom megakarja változtatn...

A fonokom megakarja változtatni a napi bejelentést 8orarol 4re, babát szeretnék és ha 4oraban leszek bejelentve kevesebb lesz a gyed is? A tobbi lent

Figyelt kérdés

Mar 3-4eve dolgozok a munkahelyemen es most jo lenne egy babóka, de pont most jelentette be a fõnok hogy a jovo honaptol valtozas lesz.

Mi pont ebben a honapban kezdtuk el a probalkozast.

Mi lenne a jobb:ha alairnam a 4oras bejelentest vagy ha nem irnam ala vallalva a rizikot h elkuld?

Van sajat kis vallalkozasom is, ami neha megy, neha nem, mit tehetnék ez esetben?


2019. okt. 18. 16:37
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:

Tehat ha 4oraban leszek bejelentve mondjuk 8-9hónapig szules elõtt akkor kevesebb lesz a gyed is , vagy figyelembe veszik azt hogy az utolso 2evben hogy voltam bejelentve.

Melyik bejelentes utan kapnám a gyedet? Az utolso pár hónap utan vagy az utolsó2év után?

Koszonom elore ha vki tud segiteni

2019. okt. 18. 16:40
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek ide, vagy oda, ezt nem vállalnám. Engem ne húzzanak le. Így pl. simán megtehetné, hogy csak négy órát fizet ki. Reklamálhatsz, de jogi eszköz nem lesz a kezedben.
2019. okt. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Igaz, viszont szeretem a munkahelyem, igaziból a bizalom megvan h kifizet , legibkabb engem az foglalkoztat hogy ha majd gyedre mennek egy evig akkor melyik fizut veszik figyelembe? Amit evekig kaptan vagy csak ezt a par hónapot?
2019. okt. 18. 17:34
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
A csed első napjától számolnak vissza három hónapot, és azt azt megelőző 180 napot veszik figyelembe. Szóval rosszul járnál a 4 órával, nem is kicsit.
2019. okt. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Akkor mit csinaljak, jelentkezzek munkanelkulire mondjuk a szules elott 3hobappal ha elkuldenek?
2019. okt. 18. 18:04
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, ha aláírod nem fogsz, csak 4 órában dolgozni....
2019. okt. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
De akkor lehet hogy vmi okot talalni fog arra hogy elkuldjon.
2019. okt. 18. 19:35
 8/36 anonim ***** válasza:
35%
Dinamikusan fejlődő, szimpatikus cég... Én abban sem vagyok biztos, hogy napi bejelentésre jár-e a csed. A TB-t fizeted magad után? Mindenesetre keresnék egy megbízható, kiszámítható munkahelyet.
2019. okt. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Nem napi bejelentesre gondolok hanem arra hogy 8oraban jelent be egy nap , egy honapba kb. 172ora .


Nem tudom hogy hogyan dontek, szerintetek?

2019. okt. 18. 22:57
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Keress másik munkahelyet
2019. okt. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!