Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET

A kérdés

Megszűnt munkahely után hol kell gyedet kérni/igényelni?

1 éves múlt a gyerekem vissza akartam menni munkába de a volt helyről elküldtek nincs másik helyem még akkor hogy tudom kerni a gyedet?

nov. 9. 00:29  Privát üzenet  

A válaszok
Miért akarod újra kérni? Fél éve kapod, nem?

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont nov. 9. 01:03 Privát üzenet
???

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont nov. 9. 05:17 Privát üzenet
Miért mondtad le? Amúgy nyújtsd be újra a gyed igénylést, a feltételeknek a gyerek születésekor kell fennállni, nem az igényléskor.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont nov. 9. 07:25 Privát üzenet
Pontosítsd kérlek, mert ez nagyon kevés részlet. Mikor küldtek el, szüléskor ott "dolgoztál" ahová vissza akartál menni? Meg amúgy sem küldhet el, vissza kell vennie állományba. Csak fizetés nélküli szabadságon vagy. Nem értem.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont nov. 9. 12:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Vissza vettek de a gyerek miatt elküldtek mert sokat betegeskedik. Én meg ugye ez miatt kiesek. Ez a munkahely volt a kifizetőhely de így hogy elküldtek nem fizetik nem ők fizetik a gyedem.most nem tudom kihez vagy hol kell benyujtani hogy folyósítsák tovább.

# 5/6Időpont nov. 10. 16:43 Privát üzenet
Menj be a kormányablakba.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont nov. 10. 17:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Így tudok hitelt ígényelni?
Tgyást hogyan kell potosan igényelni ha a munkahely kifizetőhely?
Március óta dolgozom. Babát várok, de még nemtudom mennyi idős vagyok. Hogyha olyan február vagy márciusban elmegyek táppénzre szülésig. Jár utánna a gyed? És ha igen kitöl kel...
A tgyás-t a munkahely vagy a lakcím szerinti oep-nél kell igényelni?
Gyes után új munkahely keresése esetén lehet igényelni start kártyát?
A Gyest nekem kell igényelni, vagy a munkahely intézi azt is?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a GYÁS, GYES, GYED, GYET rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!