Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Megszűnt munkahely után hol...

Megszűnt munkahely után hol kell gyedet kérni/igényelni?

Figyelt kérdés
1 éves múlt a gyerekem vissza akartam menni munkába de a volt helyről elküldtek nincs másik helyem még akkor hogy tudom kerni a gyedet?
2019. nov. 9. 00:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért akarod újra kérni? Fél éve kapod, nem?
2019. nov. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
???
2019. nov. 9. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért mondtad le? Amúgy nyújtsd be újra a gyed igénylést, a feltételeknek a gyerek születésekor kell fennállni, nem az igényléskor.
2019. nov. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pontosítsd kérlek, mert ez nagyon kevés részlet. Mikor küldtek el, szüléskor ott "dolgoztál" ahová vissza akartál menni? Meg amúgy sem küldhet el, vissza kell vennie állományba. Csak fizetés nélküli szabadságon vagy. Nem értem.
2019. nov. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Vissza vettek de a gyerek miatt elküldtek mert sokat betegeskedik. Én meg ugye ez miatt kiesek. Ez a munkahely volt a kifizetőhely de így hogy elküldtek nem fizetik nem ők fizetik a gyedem.most nem tudom kihez vagy hol kell benyujtani hogy folyósítsák tovább.
2019. nov. 10. 16:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Menj be a kormányablakba.
2019. nov. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!