Gyed alatt költözés?

Figyelt kérdés

Kisfiam 2018-ban született, utána kaptam CSED-et és most Gyeden vagyok 2020 augusztusáig. Ismét terhes vagyok, a szülés várható időpontja 2020.04.30. Sajnos a férjemmel elválunk, és én visszaköltözöm a családom közelébe. A munkahelyemen még nem tudnak a  második terhességemről. Ha elköltözöm több megyével arrébb, és bejelentem az új lakcímem, akkor nyilván a munkahelyemen tudni fogják, hogy nem szándékozom oda visszamenni dolgozni. Kérdéseim a következők lennének:

- Kirúghatnak amiatt, mert elköltözöm?

- Be kell jelentenem, hogy terhes vagyok?

- Milyen ellátásra számíthatok a második gyerek után, és azoknak mi lesz az alapja a bruttó fizum, vagy az első gyerek után kapott Gyed?

Kérem, aki piszkálódni akar, az menjen egy kérdéssel odébb. Ha nagyon hülye kérdést tettem volna fel, akkor bocs, de most azt sem tudom, hogy hol áll a fejem.



2019. nov. 21. 22:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Ok, bocsánat, ha mindenki a válást látja jó megoldásnak, akkor a hiba bennem van, én csak segíteni szerettem volna.
2019. nov. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
68%

Nem a válás a legjobb...de

1 nem kérdezte senki a vékeményedet

2 épp azt teszed, ami a legrosszabb:

Hibáztatod a kérdező, holott semmit sem tudsz

A "szebb-jobb" a legtöbb esetben nem valóban szebb, jobbot jelent, csak a kapuzárási pánik miatt a váltás

3 nekem úgy jön le a férje már megtalálta a szebbnek, jobbnak vélt nőt


4 szerintem mindenki megpróbál menteni...de egy megcsalást én sem viselnék el..


Bocsánat az off míatt


1-2.

2019. nov. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem csalt meg. Minden szempontból én vagyok az első nő az életében. A szülés után nem változtam, olyan vagyok, mint előtte. Ez 12 évig jó volt, meg két gyereket csinálni is jó voltam. Én az elmúlt hónapokban mindent megtettem, hogy együtt maradjunk. Azon nem tudok segíteni, hogy neki nem élet az élet, ha ezentúl nem d.ghat szupermodelleket és plázacicákat.
2019. nov. 22. 21:01
 14/15 A kérdező kommentje:
Teljesen kifordult magából, és már én nem vagyok olyannal együtt élni, akinek ennyire elment az esze, hogy nem értékeli a családját.
2019. nov. 22. 21:03
 15/15 A kérdező kommentje:
hajlandó olyannal élni...
2019. nov. 22. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!