Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Beleszámít a TB jogviszonyba...

Beleszámít a TB jogviszonyba a CSED-en, GYED-en töltött időszak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A babaváró hitelt szeretnénk felvenni, és minden megvan hozzá, de egy valamibe nem vagyok biztos. Ugye kell 3 év folyamatos TB jogviszony, azonban a páromnak nincs meg, és az lenne a kérdésem hogy én most GYED-en vagyok, hogy ez is beleszámít a TB jogviszonyba vagy így nem? Mert ha beleszámít akkor szeptemberben meglenne a 3 évem.
2020. febr. 4. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
CSED (2015.01.01. előtt TGYÁS), GYED és GYES családtámogatási ellátásban részesülők akkor számítanak biztosítottnak, ha mellette munkaviszonyuk (minimum 180 napja) fennáll, attól függetlenül, hogy jelenleg éppen otthon vannak gyermekükkel. Ebben az esetben a CSOK igényléshez szükséges TB jogviszony igazolás kiadható.
2020. febr. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2017.09.25-től dolgozom a jelenlegi munkahelyemen, és 2018. januárban lettem terhes, és 2018. július 13.-ig dolgoztam. Akkor beleszámítok a TB jogviszonyba?
2020. febr. 4. 14:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Jelenleg is van munkahelyed?
2020. febr. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most jelenleg nem dolgozok, de még a munkahelyem megvan
2020. febr. 4. 14:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor így rendben lesz.
2020. febr. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mivel van munkahelyed, így jó leszel.
2020. febr. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!