Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET

A kérdés

Kapom továbbra is a Gyest?

Március 17-én töltötte be kislányom a 3 évet. Eddig járt a gyes. Most ha jól értem akkor tovább kaphatom?

márc. 26. 13:29  Privát üzenet  

A válasz
Igen, a veszélyhelyzet végéig biztosan (ez bizonytalan, hogy mikor lesz).

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont márc. 26. 13:33 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ

# 2/2Időpont márc. 26. 17:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
GYESen vagyok, csődbe ment a munkahelyem. Továbbra is kapom a GYESt? Van bármi kötelezettségem jelenteni valahova?
Hány órás munkát lehet vállalni a bölcsőde mellett, hogy továbbra is kaphassam a Gyest? És mennyi ennek az összeghatára?
16+3 hetes kismama vagyok és nappali tagozatos hallgató. Jelenleg árvaságit kapok. Ha továbbra is nappalin folytatom a tanulmányaim, kaphatom a gyest és az árvaságit egyszerre?...
Ha részmunkaidős munkám lesz és beadom a lányomat bölcsibe, akkor továbbra is kapom majd a Gyest?
Mit kell tennem hogy továbbra is kapjam a Gyest?
Ha határozatlan időre külföldre megyek 2 kicsivel, kapom továbbra is a gyest+cspt?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a GYÁS, GYES, GYED, GYET rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!