Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Így jár nekem is a plusz...

Így jár nekem is a plusz pénz? Vagy ez hogy van?

Figyelt kérdés
májusban jár le a csedem, júniusban már gyeden leszek. Abban a hónapban kapnak a kollégák plusz pénzt. Ilyenkor nekem is jár vagy nem?
2020. ápr. 4. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Miért járna? Nem dolgozol?
2020. ápr. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem dolgozol, miért járna?
2020. ápr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Minden kategóriában meg fogod kérdezni????
2020. ápr. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt az aktív dolgozóknak jár. En meg tartós táppénzen vagyok terhesség miatt,gondolom én sem fogom kapni. Ami jogos is,mert itthon ülök míg a kollégáim húzzák az igát.
2020. ápr. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogsz kapni.

Én májusig dolgoztam, utána csed 6 hónapig, majd gyed. Az év végi prémiumot időarányosan a 4 aktív hónapra megkaptam, de a csed/gyed alattira már nem járt.

2020. ápr. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Te adsz a kutyának jutalomfalatot, ha felébredt a délutáni szundiból?
2020. ápr. 5. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én sem kaptam abban az évben, mikor tpre kényszerultem, pedig fél évig dolgoztam. Te sem fogsz kapni.
2020. ápr. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Èrtelemszerűen nem jár. Ez a plusz pènz jutalom, a megelőző időszak munkájáèrt, elèrt eredmènyekèrt. Te, mint passzív állományban lèvő ehhez semmit nem tettèl hozzá. Nem vèletlen, hogy az ilyen jutalmak az aktív állományban lèvőket illeti meg.
2020. ápr. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát az attól függ mikorra kapják a bónusz, nálunk a könyvelési év vége május, tehát előző évre akkor. Szóval ha 2019ben dolgoztál akkor időarányosan járhat is.

És persze ha al gazdasági válság miatt kapni fognak egyáltalán.

2020. ápr. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!