Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Terhes lettem a 3. gyerekkel...

Terhes lettem a 3. gyerekkel spiral mellett. A ferjem nagyon ellene van a penz miatt. Kellene nagyobb haz, auto, aztan majd kesobb beiskolazasok stb. Akinek van mar 3 gyereke leirna hogy mennyivel tobb plusz kiadast jelent minden teren?

Figyelt kérdés
Es a nagycsaladosoknak milyen kedvezmenyek jarnak?
2018. márc. 29. 11:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
14%
Ha normális fizetése van a férjednek, akkor sokkal több lesz a családi adókedvezmény (100E/hó). A csp is plusz egy főre jár majd neked és a plusz gyed/gyes is. Amúgy meg könnyebb 3 gyerekkel, mint 2-vel, szóval szerintem nincs akadálya, ha a kettővel jól elvagytok. 😊
2018. márc. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%

Könnyebb 3gyerekkel???😀 😱

Ezt a hülyeséget! Max.nem olyan nehéz már a váltás, mint egy gyerekről kettőre!

Most van jó pár kedvezmény, aztán, hogy àpr. 8-a után is lesz-e, az kérdéses, erre nem alapoznék 3.gyereket!

Mennyiből gazdálkodtok egy hónapban? Hitel?

2018. márc. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
12%
Többet hoz anyagilag a 3. gyerek, mint amennyit visz. Sajnos.
2018. márc. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
39%
Igaza van, nyilván már abból is leege van, hogy évek óta ő húzza a igát és kell megteremtenie mindent 4-töknek.
2018. márc. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
49%
Nálunk a 3.gyerek eddig szinte semmibe sem került. Ruhák- babakocsi- játékok stb. már mind megvolt. Max.pelenkàra költöttünk. Tápszer sosem kellett mert anyatejes volt. A legkisebb 3 éves, szeptemberben megy majd oviba ahol pl. nagycsaládos kedvezményként ingyenes lesz a napi étkezése. Ruhára -játékra továbbra sem kell költeni mert mindent kap a tesóktól jó minőségben. Az iskolàban az étkezés féláron lesz, a plusz különórákért kell majd fizetni, azt meg ti döntitek el, hogy mire van igényetek mert nem kötelező. Mi nagyon szeretjük a nagycsaládos létet.
2018. márc. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%
Ha ellenezné a férjem, teljesen mindegy lenne az oka, nem tartanám meg a gyereket.
2018. márc. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
66%

5!


A legkisebb vajon mennyire szereti, hogy csak a használt ruha meg játék jut neki?

2018. márc. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
59%
Igen, 5-õs most még nem kerül semmibe... Majd ha iskolába megy! Mert ugye egy költségen nem tudsz 3 gyereket taníttatni főleg, ha különböző érdeklődésűek.
2018. márc. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!


Azert akinek van mar gyereke az nehezebben tor palcat egy meg meg nem szuletett felett.. ha van nemi empatiaja.


Nalunk nem az a modi hogy az van amit a ferjem mond es ha azt mondja akkor nekem sem kell a gyerek...regen rossz lenne.. nem kovetnem anyam peldajat...

mi megbeszeljuk, esetleg felsorakoztatjuk az erveinket, osztunk-szorzunk...

2018. márc. 29. 12:56
 10/20 anonim ***** válasza:
62%
Semmi gondja vele. Rengeteg ruhánk van, pl.a középsőnek 15 téli kabátja van egy méretben a legjobb márkákban. Játékot is annyi van hogy már több játékboltot nyithatnánk. Jómódban élünk de ezt nem akartam megírni. Én is nagycsaládban nőttem fel és nem volt gond nekem gyerekként a hasznàlt ruha..mindig volt egy két új ruhám mellette. A hasznàlt ruha nem azt jelenti h turkálós kínai vacak. Már 2. gyereknél is jól jön a nagyobb tesó által kinőtt alig használt cucc.
2018. márc. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!