Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Jár nekem most valami ellátás?

Jár nekem most valami ellátás?

Figyelt kérdés

Második gyermekemet várom, most vagyok 6 hetes. Azt szeretném kérdezni jár e ilyenkor valami pénzbeni ellátás , nem akarok pénzt csinálni belőle ,de egyelőre a krízis helyzet miatt még nem tudott senki felvilagositani. Milyen feltételekkel,és mi jár , egy második gyermeket váró kismamának?

Aki tud rá válaszolni annak nagyon szépen köszönöm!


2020. ápr. 15. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős a nagyobbik?

Van 2 éven belül 365 nap ledolgozott munka időd?

2020. ápr. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Amig terhes vagy igényelhetsz táppénzt és amúgy ugyanaz jár majd rá mint az elsőre, amennyiben a jogviszonyod meg mindig megvan. Azaz munkából mentél szülni.
2020. ápr. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Gyesen vagy még? Dolgozol esetleg? Ha dolgozol,elmehetsz táppénzre a szülésig,majd csed,gyed,később gyes. Ha nem volt semmilyen munkád csak gyest kapsz meg családit.
2020. ápr. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy lehet az, hogy egyszer már szültél és nem tudod? Az első terhességed alatt milyen ellátást kaptál?
2020. ápr. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyanaz mint az előző gyermeknél, se több se kevesebb.
2020. ápr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!