Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Anyasagi tamogatas igenyles...

Anyasagi tamogatas igenyles utan mennyi ido?

Figyelt kérdés
Postai uton kertem, online igenyeltem, viszont meg nem kaptam rola e-mailt hogy akkor mi a helyzet, esetleg aki szinten online igenyelte, mennyi ido utan kapott rola valami infot, hogy minden rendben, illetve utana mennyi ido alatt kapta kezhez? :) koszi!
2020. máj. 11. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ügyfélkapun igényeltem hétfő délelőtt. Délután már jött is a határozat a pozitív elbírálásról, szerdán mar az utalás is megjött.
2020. máj. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Január 16.-án igényeltem, akkor jött is a hatarozat szinte rögtön. Utalás marcius vegén történt. Telefonon kérdeztem rá. De családit is előtte kaptam pár nappal.
2020. máj. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
En penteken intezten ugyfelkapun, de meg nem kaptam hatarozatot, ha par napon belul nem jon e-mail, erdemes felhivni oket? :)
2020. máj. 11. 13:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha pénteken kérted, akkor még lehet még sem nézték. Főleg ha pénteken csak délig dolgoztak. Jövő héten érdemes érdeklődni.
2020. máj. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!