Gyed alatti felmondàs?

Figyelt kérdés
Gyedet kapok a munkàltatómtól. Idokozben bölcsis lett a lányom, szeretnék dolgozni. Sajnos nem vesznek vissza a régi helyemre, ( 2 eves a kicsi nem tulorazhatok stb) ez volt az indok. Én találtam egy új munkahelyet ahova felvennének. Mi ilyenkor a teendo? Mondjak fel vay előtte Ki kell vegyem a benn maradt szabikat? Tök hülye vagyok ezekhez a dolgokhoz köszi a segitseget

2020. júl. 18. 20:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
63%

6, 10-es sajnos tévedtek, nem köteles visszavenni. 2010-ben módosították a Munka törvénykönyvét.

Én akkor mentem volna vissza dolgozni, és a HR-es fogadott az ajtóban. Nekem felajánlották a végkielégítést, de azt mondtam előbb konzultálnék egy ügyvéddel. Elmentem egyhez, és ő is megerősítette, hogy már nem kötelesek visszavenni, ha perelek is, csak a végkielégítésért lehetne, azt meg alapból felajánlották, még korrektek voltak. Szóval azt javasolta, hogy fogadjam el, és keressek másik helyet.

2020. júl. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

De a szabikkal mi van ilyenkor?

27.en kell mennem az uj helyre szerzodest irni.

2020. júl. 19. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!