Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Próbaidő alatti felmondás...

Próbaidő alatti felmondás után haza mehetek?

Figyelt kérdés

Helló.

Pénteken közölte a főnökkel, hogy lépnék de csak a szokásos majd megbeszeljük szöveg jött. Ha holnap megint oda megyek mielőtt még átöltöznék, mert délutános lennék akkor lenne rá esély, hogy elengedne és hazamehetek vagy le kell dolgoznom a napot? Mert mondtam is neki, hogy kaptam jobb állás ajánlatot és mennék minnél hamarabb, így remélem elenged majd. 23L nagyon stresszes a hely és maga a munka se jön be nekem ezért is mennek el.



2020. máj. 3. 23:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

be se kell menned


most megírod az emailt, elküldöd a főnöknek meg a HRnek


a levélbe beleírod, hogy postázzák a papírjaidat a lakcímedre és hello

2020. máj. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én több helyen is mondtam fel próbaidő alatt. Bementem munkakezdésre és közöltem, hogy szeretnék felmondani azonnali hatállyal. Ezt ugye próbaidő alatt bármikor indoklás nélkül megteheted. Helyben gyorsan megírtam a felmondásomat, valamit még aláírattak velem és viszlát, a papírjaimat meg postázták.
2020. máj. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Emailt sajnos nem tudok..bemenni meg csak keen mert kozel lakok es nem akarom hogy megkeressenek esetlrg volt ra pelda...meg azt mondta hogy kezben kapom a fizetet mar ha kapok vmit de az se erdekel igazan par nap csak..csak ne keljken mar mennem oda
2020. máj. 4. 00:12
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

Penteken IRASBAN kellett volna ugyanezt kozolni a fonokkel, es akkor nem kellett volna egesz hetvegen ezen stresszelni hogy jajmilesz.


Probaido alatt barmelyik fel indoklas nelkul felmondhat, azonnali (ertsd: azonnali) hatallyal. Nem kenyszerithetnek arra hogy ott maradj akar csak 5 percig sem. Leadod amit le kell, a papirjaidat meg egy egyeztetett idopontban elviszed vagy elkuldik postan.

2020. máj. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igaz! Csak akkor nem gondolkodtam csak tul akartam esni rajta..mindenkepp kell a papir? Mert tobb helyrol is kottem el de nem kertek papirt
2020. máj. 4. 00:27
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mármint írásbeli felmondásra gondolsz? Igen kell ha rendesen be vagy jelentve, kell, hogy legyen nyoma, hogy te vagy aki a munkaszerződés megszüntetését kéri.
2020. máj. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen kell a papír, ráadásul 2 példányban, egy neked, egy a főnöknek, a sajátodat is irasd alá. 5 napon belül meg kell kapnod a béred és a kilépőpapírjaid.
2020. máj. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
nem kell a papír, email, sőt az sms is elfogadott
2020. máj. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ogen irasban vidd be at se öltözz
2020. máj. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2020. máj. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!