Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Az baj ha én most kitöltöm a...

Az baj ha én most kitöltöm a magzat után járó családi adókedvezményes papírt a munkahelyemen, viszont csak hó végén lesz igazolásom a terhesség 91 napjáról?

Figyelt kérdés
Már be töltöttem a 91.napot kb 1 hete. Viszont nőgyógyászhoz csak aug 27-re van időpontom, akkor tudok csak igazolást kérni erről. Vannak leleteim, és papírom arról, hogy élő a magzat, bár ez a papír még 7 hetesen készült. Nagy baj az, ha nincs igazolásom a papír kitöltésekor és felküldésekor?
2020. aug. 10. 05:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
15%

Egy fenét.

Jó lesz megtanulni, hogy álljatok ki magatokért, mások miatt is.

Én egy évig harcoltam az államkincstárral, mert olyanokat kértek, amihez nincs joguk. Azóta viszont országosan visszavonulót fújtak. Megérte? Meg.

És vegyél vissza, nem verem a nyálam, hanem betartom és betartatom a jogszabályokat. Az én cégeim közül éppen ezért egy sem kéri. Paraszt.

2020. aug. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Jó kis vitát indítottam.

Kitöltöttem, ma megy fel postával, maximum ha nem tetszik nekik visszaküldik. Elolvastam a hozzá csatolt tájékoztatót, ott ők írták le, hogy semmi közük az igazoláshoz, úgyhogy igazából semmi joguk belekötni. Köszönöm a válaszokat!

2020. aug. 11. 05:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!