CSED júli 1. után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hírportálokon még semmi, de teszek egy próbát, hátha lenne itt valaki bennfentes :)

Ha júni elején fogok szülni, vajon júli 1 után átszámolják a Csedem összegét, vagy nekem marad végig a 70 %-os?



2020. szept. 24. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Nem számolják át. Július 1 utáni szülések esetén lesz magasabb az összeg.
2020. szept. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Első, miért mondasz olyan dolgokat, amelyekről hivatalosan még nincs infó?
2020. szept. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én se láttam még semmi hivatalosat és fura is lenne számomra, ha ugyanazon ellátás egyik embernek egyféle módon adózik, a másiknak másféleképpen. Bízom benne, hogy átmeneti szabály fog vonatkozni azokra, akik július 1. előtt szültek, de még csedet kapnak.
2020. szept. 24. 13:53
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Igaz, nincs hivatalos infó, szóval mèg bármi lehet, de gyakorlatilag borítèkokható, hogy nem fogják átszamolni, hanem a július 1-e után szülőkre fog vonatkozni a változtatás.
2020. szept. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ez szomorú.

Mármint persze nem a pénz miatt szül az ember, de na, mégsem mindegy...

2020. szept. 24. 15:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Persze. De sajnos ilyenkor az ilyen változtatásoknál mindig van egy rèteg, aki pont lecsúszik a jobb lehetősègről.

Ezzel nem tudunk mit kezdeni.

Csak mondom hiába nincs mèg vègleges döntès, 95% az esèly, hogy az utána születettek te fog vonatkozni. Eddig is mindig így volt.

2020. szept. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%
ezek sajnos mindig adott naptól lépnek érvénybe. hiába nincs róla infó még, én is biztos vagyok benne,hogy így lesz
2020. szept. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!