Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Így járni fog a magasabb...

Így járni fog a magasabb összegű CSED?

Figyelt kérdés
Június közepére vagyok kiírva. Július 1-jétől ugye megemelik. Járhat nekem is 5 hónapig vagy csak, akkor ha július 1 után születne?
2020. szept. 17. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Csak a július 01.utáni születéseknél jár. Nem számolják újra .
2020. szept. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Első, ne írj hülyeséget, erről még nincs döntés.
2020. szept. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

Pár hete írtam az EMMI-nek az ügyben egy e-mailt, amire az volt a válasz, hogy nem áll módjukban tájékoztatni, mert a tervezet részleteiről még nem született döntés.

Vagyis annak ellenére, hogy a 2-es teljes mértékben haszontalan válasz, neki van igaza. :)

2020. szept. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! :) Akkor majd eldől, hogy hogyan lesz.
2020. szept. 17. 19:28
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Nem érzem, hogy haszontalan lenne a válaszom, hiszen egyértelmű belöle, hogy ezt itt senki nem fogja tudni megmondani.
2020. szept. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

OFF bocsánat

Pont azon gondolkodtam, hogy ha most megfoganna a baba, mikor szülnék és ha ma foganna (pont ma van termékeny nap), akkor szülnék aszerint június 15-én. Akkor rossz ez a kalkulátor? Megkérdezhetem hány hetes vagy?:)

2020. szept. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!