Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Van olyan, akivel bunkó volt...

Van olyan, akivel bunkó volt a főnöke, miután bejelentette a babavárást?

Figyelt kérdés

Egy kis cég vagyunk, kevés emberrel és speckó munkakörökkel, úgyhogy nem egyszerű embert találni senki helyett, én konkrétan 6-7 hónap utàn mondtam azt, hogy azért már jobban átlátom a munkafolyamatok közti összefüggéseket.


Na most, a főnököm kerdezte is anno az állasinterjún, akarok-e gyereket, én meg mondtam, hogy áh, egyszer majd igen, de még nincs tervben, most hosszútàvú melót keresek, satöbbi. Nyilván nem mondhattam, hogy igen, ki vesz fel valakit dolgozni, aki babát akar a közeljövőben?


Nos, lassan 1,5 éve vagyok itt és kisbabát várok, betöltöttem már a 12. hetet és ideje lenne bejelenteni a dolgot. Csak tartok kicsit a főnök reakciójától, mert az a típus, aki bunkó a számára nem szimpatikus emberkkel/dolgozókkal és tudom, hogy nagyon le fog sokkolódni, ha megtudja a dolgot, pláne mert az egyik kolleganő szintén most hagyja itt a céget. Szóval, egyszerre a két legfontosabb ember minusz, csak a másikról sejtette egy ideje, rólam nem.


Volt köztetek, akivel bunkó volt a főnök a baba miatt?



2020. okt. 6. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha bunkó elmész táppénzre. Akkor amúgy se venne vissza.
2020. okt. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Velem nagyon bunkó lett a főnököm. Én elmentem félidőtől táppénzre. Nagyon elegem volt már az egészből,rendesen még szívatott is. Nem is szeretnék oda vissza menni,azóta sem beszéltem vele,pedig már 1 éves a fiam. Csak a könyvelővel tartom a kapcsolatot ha kell valami papír.
2020. okt. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Velem is bunkó lett.

Én még egy írásos figyelmeztetést is kaptam, amiben (hirtelen) a munkámat és a hozzáállásomat kritizálta.

Természetesen nem vártam meg, hogy rendkívüli felmondással elküldjön, így másnap táppénzre mentem.

2020. okt. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!