Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhességet hányadik hétben...

A terhességet hányadik hétben érdemes bejelenteni?

Figyelt kérdés
Nekem pontosan mindig 28 napra érkezik a vérzésem és mivel plusz 4 nap után sem volt semmi, ezért elvégeztem 2 tesztet két különböző napon, ami szerint babát várok. :) Orvosnál ugyan még nem voltam, de kb. 3 hetes lehetek, ami még nagyon az elején van. Azt hallottam, hogy ilyen korai terhességnél gyakorlatilag bármi történt.... Hányadik hétben szokták bejelenteni a várandósságot?

2019. júl. 22. 08:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
12. után általában
2019. júl. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2019. júl. 22. 08:54
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Én amint pozitív lett a teszt, a közelieknek azonnal elmondtam. Igen, bármi történhet, de ha ne adj isten történik, akkor ezek az emberek vigasztalnának és tudnák, hogy hogyan viselkedjenek, szóval először is ezt tisztázd magadban, hogy kivel vagy annyira jóban, hogy megoszd. Nekem ez a család volt és a legjobb barátnőm.

A többi ismerős meg akkor tudta meg, amikor már látszódott a pocakom.

2019. júl. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mármint kinek?

Csalad, barátok, főnök, nagyvilág?

2019. júl. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Az utolsó menstruációd első napjától számold, 5 hetes vagy, nem 3. Egyébként mi mindegyiknél így csináltuk: 8 hetesen doki, addig csak a férjemmel ketten tudtuk, illetve a többedik gyerekeknél anyukám is, mert vigyázott a nagyokra. Uh után család már tudta (tesók, szülők), meg 1-2 nagyon közeli barát. Első babát 12 hetesen bárki, már látszott is a nem létező hasizmommal, a második-harmadik-negyedik meg már 9-10 hetesen letagadhatatlan volt. 😊
2019. júl. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Egyenlőre a nagyon közeli hozzátartozókra gondoltam. Édesanyám meg a párom édesanyja és ennyi. A többieknek leghamarabb 12. hét után szeretném elmondani márcsak babonából is.
2019. júl. 22. 08:57
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a szívhangot megvárnám, ami a betöltött 6 hét után már van. Nekem 6+4 naposan látták. Barátnőmnek 6+1.
2019. júl. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen azt mindenképp megvárom, köszönöm! :)
2019. júl. 22. 09:13
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ kinek..


Szüleimnek azonnal elmondtam...


Jól tettem.

Sajnos volt gond, és ügyeletre kelett vinni, úgy, hogy a nagyobb gyerekkel egyedül voltam itthon..



Távolabbiaknak a 12. Hét után...


Egyébként az olyanoknak, akiknek azt is elmondanám, ha baj van, akár hamarabb is...

( átlaghoz képest több ilyen ember is van, aki közel áll hozzám annnyira)

2019. júl. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%
Én a közvetlen családtagoknak már a 6. héten, amikor az orvos megállapította a terhességet, elmondtam. A munkahelyen is, mert veszélyeztetett terhes voltam és nem dolgozhattam, táppénzre is mentem azonnal. Amúgy én is a 12. hét után terveztem elmondani, de így jött össze. Nem bántam meg. :)
2019. júl. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!