Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » A babaváró hitelt/támogatást...

A babaváró hitelt/támogatást megkaphatjuk-e ha csak a férjem dolgozik és a fizetése 250ezer, más kiadás nincs csak a mindennapi vásárlások, kiadás? Otp

Figyelt kérdés
2020. nov. 4. 14:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
84%
Ha otp visszautasít menni kell máshova. Mi takarékbankban kaptuk meg, de azt mondták ha elsőre visszadobják, beadjuk újra, úgyis megadják. Az pedig kizárt,hogy 850re nem adták meg. Esetleg úgy tudom elképzelni, hogy abból kb 500 megy már eleve valamilyen törlesztésre.
2020. nov. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

ez megnyugtató utolsó.

Nektek több volt a bejöveteletek, pontosabban mennyi bejöveteletek volt kb. .És előtte az OTPnél próbálkoztatok?

2020. nov. 5. 07:49
 13/14 anonim ***** válasza:
80%
Nem, nem megy el semmilyen törlesztésre egyszer próbálkoztunk, mivel utána mondta a bankár barátunk, hogy mi a helyzet. Esetleg nálunk még az vethet vissza, hogy apukámé a cég ahol a férjem dolgozik. Úgy tudom annak se örülnek, ha így családi kapcsolat van cégen belül.
2020. nov. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

11 vagyok, eleve nem mentünk az otp-hez, takarékbankban van sz előző hitelünk és a számlánk.

Férjem vállalkozó, én közalkalmazott, havi 510re jött ki a bevételünk, de ebből 90e hiteltörlesztés. (Amiből fizettünk vissza egyből, így az felére csökkent, és már babát várok igy ez egyből kamatmentes lett.

2020. nov. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!