Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kb hány éves korukra fejezik...

Kb hány éves korukra fejezik be a mindennapi reggeli kinlódást iskola előtt?

Figyelt kérdés
Lányom 8, fiam 5 éves. Minden reggel iskola előtt addig kínlódnak hogy öltözni kell hogy teljesen elveszítem az önuralmam és általába kiabálok velük a végrre. Pedig megpróbálok türelmesnek lenni de ami sok az sok! Időben kelünk, reggelizünk normálisan de mikor el kell kezdeni öltözni nem hajlandóak, játszanak, stb... Mikorra változik ez meg kb? Nálatok mi válik be hogy a reggeli készülődés normálisan történjen?
2019. nov. 29. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én elég fegyelmezett voltam, de az öcsém középsuli végéig így tolta. Talán később is, azt nem tudom, akkor már nem otthon laktam.

Szóval kitartás.

2019. nov. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Haha, a mai napig hisztizni tudnék azon, hogy fel kell kelni 😂

Két gyerek után

2019. nov. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 32 vagyok, de a mai napig botrányos hisztit tudok produkálni azon, hogy fel kell kelni. 😅


Aki bagoly típus, annak a korán kelés egy szenvedés marad örökre, és nem szokja meg soha. Már vagy 10 éve dolgozok és kelek 6:30kor, de fizikailag képtelen vagyok megszokni.

2019. nov. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

harmadikos a fiam. 5ből 3x tuti hogy kiabálással végződik a reggeli "rutin". Amikor én már cipőben, kabátban állok, de ő még egy p*csben azon lamentál, hogy kell-e kakálni vagy sem...


Egyébiránt ha lenne bárki, aki noszogat, és megcsinálná helyettem a dolgokat, akkor még én is simán elkínlódnám az időt munkába indulás előtt még egy kis tévézéssel, olvasással stb...

2019. nov. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk reggel nincs játék. Pont az ilyen helyzetek miatt. Ébredés után reggeli, már az asztalon várja őket amit lehet enni, utána fürdőszobai teendők, aztán öltözés, táska pakolás, indulás. Még így is néha kések a munkahelyemről, mert nincs bent minden a táskában vagy nem tudja mit vegyen fel. Szóval ha még le is ülnének játszani.....fuhh én is kiborulnék. Bár én nem szoktam kiabálni sűrűn. 9 és 6 évesek anyukája
2019. nov. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen csak az a baj hogy nagyon korán kelnek.. Fiam kb fél hétkor a lányom 7. A suli 9 20-kor kezdődik és 10 percre lakunk tőle.. szóval a játék bőven belefér reggel. Nem mennek korán aludni se. Fiam este 9-kor a lány fél 10-ig olvashat az ágyban. Le is vannak napközbe is fárasztva ilyen-okyan edzés, kinti játszás stb.. Tehát nem értem miért kelnek ilyen “korán”..
2019. nov. 29. 13:14
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ez oviban volt ez a hiszti, iskolában egy kicsit a kicsi próbálkozott.


Èn egyszerüen mondtam neki, hogy ok ne menjen iskolába, de ö hívja fel a tanítóját és mondja el, hogy nem megy mert nincsen kedve.


Gondolom angliában laktok, bizonyára van reggel is napközi biztosítva a gyerekeknek, vidd oda öket, így nem kell 2,5 órát otthon lenniük.

2019. nov. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem anglia. Írország. Már a kicsi is iskolás 4 éves kora óta.
2019. nov. 29. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!