Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Van egy nagyon fiatal, alig...

Van egy nagyon fiatal, alig 20 éves ismerősöm. 2 év alatt 3 abortusza volt eddig, most is terhes, de nem tudja megtartani a babát? Többi lent

Figyelt kérdés
MIndig kérdezi, hogy tudná elvetetni a terhességeit, tb-je sem mindig rendezett. Párkapcsolata van. De azt hiszem, nem valami jó kapcsolat, anyagilag sem állnak toppon, jelenleg a gyerek szüleinél élnek. Sajnos nagyon elhanyagolt, tanulatlan közegből származik. Valószínűleg a fogamzásgátlás sem keresztülvihető. Mit tegyek, hagyjam rá? Vagy próbáljak neki felvilágosítással segíteni? Nem rossz neki ez az egész? Nagyon sajnálom, mert különben egy nagyon kedves kiscsaj, hogy lehetne neki valahogy segíteni anélkül, hogy beleszólnék annál jobban az életébe, hogy megmondom neki, hol van a rendelő meg hol adnak felvilágosítást a támogatásokról? Ami nem is biztos, hogy járna neki? 39N

#abortusz #fiatal ismerős #gyermekvállalási támogatások
2020. dec. 15. 18:14
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Igen, én is így döntöttem, köszi, hogy megerősítettél ebben.
2020. dec. 16. 17:12
 22/25 anonim ***** válasza:

Enis ismertem olyat akinek 8-9 abortusza volt par ev alatt, kolleganom meg volt sogornom..

Kolleganom azt mondta a ferje mindig azt mondta majd kihuzza idoben aztan vegul sose jott ossze😅 verte is ot a ferje gondolom nem akart vele vitatkozni.. aztan a kilencedik abortusza utan nem volt soha tobbet terhes, mar szerintem nem is lehetne.. 2 gyerekuk van egyebkent

Sogornomet is verte a sogorom eleg durvan es nemhiszem h beleszolhatott a dolgokba.. naluk is 2 gyerek van..

Ense vagyok nagy abortusz parti de sajnos vannak magan eleti okok sok helyen ..

2020. dec. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
63%
Mutasd meg neki azokat a felvilágosító videókat amik a neten vannak az abortuszról a képeket hogy milyen babákat öl meg. Aztán valahogy kell e neki fogamzásgátló. És egy lelki társ aki segít neki kiszállni ebből az életmódból. Ha tudódó vallani az lenne a legjobb. Sajnos nehéz ez mért valóban igaz hogy kell az ő akarata .....de ha nincs segítség az ilyenek elvesznek
2020. dec. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
63%
Azt hiszem itt nem is annyira a nőket, hanem a férfiakat kellene elkapni. :(
2020. dec. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Tseppkoe válasza:
Sztem a dec. 16. 16:08 hsz. igencsak elgondolkodtató...
2021. febr. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!