Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Online van valamiféle kimutatá...

Online van valamiféle kimutatás vagy "bérpapír" amig CSED-en vagyok?

Figyelt kérdés
Ualtak ki pénzt de valami nem jó így online próbáltam utána nézni nem találtam semmit pedig elvileg lehet

2021. febr. 5. 05:38
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
Az egészségbiztosító küldi ki évente, ha nem kifizetőhely a munkahelyed.
2021. febr. 5. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Kifizetőhely a munkahelyem de mivel ez nem bérpapír igy nem kuldenek semmit
2021. febr. 5. 06:07
 3/44 anonim ***** válasza:

Ha a munkahelyed kifizetőhely, akkor számfejtik a fizetésed és arról tudnak bérlapot nyomtatni.


Az ügyfélkapun meg tudod nézni a havi bevallás adatait, amit a céged továbbít a nav felé. Általában 12-e után fent szokott lenni.


Amúgy mi nem jó vele? Most kaptál először csedet? Ha megírod a részleteket (privátban is jöhet), akkor tudok segíteni mennyit kellett volna kapni.

2021. febr. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:

290.000 bruttóból nem nehéz kiszámolni viszont kevés jött így utána akarok járni mi törtenhetett...

De az ugyfelkapun belul hol talalom? Mar itt nezegetem de semmi

2021. febr. 5. 06:58
 5/44 anonim ***** válasza:

172000 Ft körül kell kapnod, ha az igénylést megelőző 3. hónap utolsó napjától visszafelé számított 180 napban is ennyit volt a béred. (És nem voltál táppénzen se, mert akkor a táppénz előtti időszakot nézik)


Ebev portal-szolgaltatások- járulékokadat-kivonat. De ott is csak egy számot fogsz látni.

A kiszámítást a munkahelyeden tudják elmagyarázni.

2021. febr. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:

Pedig ha a munkahelyed kifizetőhely, akkor ugyanúgy a bérpapírodon kellene ennek szerepelni és ezt ki kellene adniuk neked.

Ha mas nem, a berszamfejtojuktol biztosan kapnak valamilyen számítást a kifizetés elott, amit jovahagynak a berszamfejtes ellenorzesekor. Ezt kellene toluk elkerni.

2021. febr. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
A bérpspir online elerheto ceges geprol, helyi halozatrol csak...
2021. febr. 5. 10:35
 8/44 anonim ***** válasza:

Kerd meg oket, hogy allitsak at a privat email cimedre a bejelentkezest. Mi nalunk a Nexon-t hasznalja a ceg, es nekem miota CSEDen vagyok, a gmailes cimem van beallitva, igy elerem a sajat gepemrol.

Ha ez valakiert nem megy akkor pedig toltsek le es kuldjek el neked havonta. Jogod van latni.

2021. febr. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
7 ilyen nincs. Passzív állományosoknak kötelező postázni. Szólj nekik. Lehet csak elfelejtettek áttenni a postázandó listára. A munkáltató köteles elszámolni a dolgozó felé.
2021. febr. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
8 nálunk mondjuk ezt tiltja a céges szabályzat. De valóban akkor postázni kell.
2021. febr. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!