Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeesés kimutatása?

Teherbeesés kimutatása?

Figyelt kérdés
Utoljára május 19-én voltam együtt a párommal május 31-én voltam nőgyógyásznál az esetleges terhességet az orvos látta volna vagy ilyen korai stádiumba nem? Május 27-re vártam a mensesem. Teszteltem ma negatív lett
2018. jún. 1. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem látott volna semmit még a doki
2018. jún. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem latta volna, de a teszt mar kimutatta volna szerintem.
2018. jún. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy az orvos annyira pici embriót még nem lát, viszont a teszt a nem várt nap környékén már általában mutat pozitívat, ha teherbe estél. Általában, nem nem mindenkinél. Ha azóta még nem jött meg, és pár napig még nem is jön meg, akkor pár nap múlva megismételném a tesztet, addig bármi lehet. Ha megjönne időközben a menzesz, akkor nem csinálnék már szerintem újabb tesztet, mert általában (kivételek mindig vannak), de általában azért az annak a jele, hogy nem esett teherbe a nő.
2018. jún. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A doki a pozitív teszt után leghamarabb 7-10 nappal (azaz kb. a betöltött 5. héttől)lát bármi olyat, ami terhességre utal. Először a teszttel mutatható ki a terhesség.
2018. jún. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, hétvégén még csinálok egy tesztet, ha nem jönne meg a menstruációm.
2018. jún. 1. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!