Mennyi gyerektartás jár?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne ha csak államilag 42ezerre számíthatok mindennel együtt a gyermekem után (egyszerusitett foglalkoztatassal dolgoztam 3evet ami utan sajnos semmit nem kapok tervezett baba egyutt vallaltuk de terhesseg alatti megcsalasok miatt lett vége) apuka mennyi gyerektartást köteles minimum fizetni? Magánvállalkozó bejelentett jövedelmével nem vagyok tisztában de autó van a nevén illetve 100+rezsis albérletet fizet és szeret dicsekedni azzal hogy mennyit keres és hogyan üzenetben bizonyíthatóan . 50-60ezer az ami elég lenne a mai vilagban ,hogy minden alapszukseglete meg legyen a picurnak és a késöbbiekben se érje semmi miatt hátrányos megkulonboztetes.
2021. márc. 14. 11:23
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, ha, mint írod " csak 42 ezret kapsz sajnos", aztán írod, hogy heti 3 napos munka mellett havi 350 000 Ft a fizud, akkor egy valag félretett pénzed van. Ami jó, viszont akkor ne sajnálatból írd a 42 ezret, ha nem voltál bejelentve, nyilván nem jószántadból. De érted a különbséget? Ezt választottad, pincérre, műszakvezetőre is szükség van, m.cs.kságnak tartom ezt a nembejelentést 12 órára valag fekete fizetéssel, de akkor ennek ez az ára, hogy az állam sajnos csak 40 ezer Ft-ot ad, meg nyugdíjnak 52 ezret vagy mennyit majd vmikor. Nekem ez nem "jó munkavállalás" ahogy írtad a 31. hsz-odban.

Szóval, vmi nem kerek, ha tényleg ilyen nagy a fizud, akkor mi a kérdés? Anyáéknál laksz, ami nagyon jó, ellátnak, együtt vagytok, van hol laknotok, szuper. Majd lesz vhogy. De ne az államod szídd, hogy "csak" ennyit adnak.

2021. márc. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!