Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Mikor kapom az első utalást,...

Mikor kapom az első utalást, ha a csedet 28nappal elöbb igenyeltem meg?

Figyelt kérdés

Van már egy 2 és fél évesem, de bevallom őszintén nem emlékszem ott hogy volt.


Most vagyok 36hetes.

A csedet 28nappal elöbb, szeptember 5től igenyeltem meg. Október 3ra vagyok kiírva.

Ma kaptam egy levelet, hogy befogadták a kérelmem, és ahogy megszületik a lányunk, 15munkanapom lesz az anyakönyvijét bemutatni. Semmi többet nem írtak.


Ezt a szeptember 5-30 közti időszakot vajon mikor fogják elutalni? Október elején, már rendesen, vagy majd ha leadtam az anyakönyvi kivonatot (ami esetünkben akár október vége is lehet).


Most néztem, fiammal március elejével igényeltem, 04.04én született, de a határozatot a csedről csak 05.06án kaptam meg postán.

Az utalást meg fogalmam sincs mikor 🙈


2021. szept. 10. 13:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!