Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » GYES papirhoz miért fontos ez?

GYES papirhoz miért fontos ez?

Figyelt kérdés
Tegnap elkezdtem kitölteni mert lassan már be lehet adni, mivel a gyedem lejár, de én ugye táppénzen is vagyok már, mert érkezik a kistesó. De miért fontos nekik hogy táppénzen vagyok e? Ugyanis volt egy olyan kérdés sorozat, és hogy adjam meg mióta vagyok táppénzen, és meddig. Az, hogy mióta oke tudom, de meddig… hat míg meg nem szülők, de ezt nem tudom megsaccolni. Írjam be a szülés várható idő tartalmat vagy hagyjam ezt ki?
2022. jan. 12. 06:02
 1/2 anonim ***** válasza:
A szülés várható idejét írd be, én ugyan így voltam. Bírtam mikortól és a szülés várható idejét
2022. jan. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Okes beírom akkor azt, köszönöm
2022. jan. 12. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!