Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Máshoz is kimentek? Fontos!

Máshoz is kimentek? Fontos!

Figyelt kérdés
Tegnap telefonáltak h tudjàk májusba szültem és egy tanácsadó kijönne házhoz a start számláról beszélgetni. Máshoz is kimentek?
2015. júl. 7. 09:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hozzám nem.
2015. júl. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem vagy köteles elfogadni, hogy kimenjen, de ha elfogadod, legyél rá felkészülve, hogy egyéb banki terméket is rád akar majd tukmálni azzal az ürüggyel, hogy gondoskodj a gyerek jövőjéről.
2015. júl. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A szülészeten megadtad az adataidat amikor elfogadtad a kezdőcsomagot? Vagy már előbb? Innen tuják a telefonszámodat. DE az elfogadott csomag nem kötelez semmire, és ha nem akarod a továbbiakban, hogy zaklassanak az ajánlataikkal, akkor erről nyilatkozhatsz.
2015. júl. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ma jönne fél 3 körül de fenntartásaim vannak ezzel kapcsolatban. Lemondhatom? Gondolom mindent ránk akarnak majd sózni.
2015. júl. 7. 09:48
 5/15 anonim ***** válasza:
Miért ne mondhatnád le?
2015. júl. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen, mindent rád akarnak majd sózni. ha akarod, mondd le, de akkor ne az időpontra hivatkozz, mert azonnal kérni fog másik időpontot, hanem kereken meg kell mondani, hogy nem kívánsz élni az ajánlatával. De meg is hallgathatod, és még mindig mondhatod neki azt, hogy a férjeddel megbeszéled, és csak utána jelzel vissza.
2015. júl. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Biztosítást fog kínálni!

Győr mellett lakunk, ide a Generali megbízásából jöttek.

2015. júl. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Rólam az Aegon-os üzletkötő nem akart leszállni. A második gyerekemnél úgy találtak meg, hogy nem is adtam meg telefonszámot, csak a kórház valószínűleg kiadta a frissen szültek adatait. Az első gyerekem születése után egy héttel úgy jelent meg az üzletkötő, mintha egyeztettünk volna időpontot és én lennék a hülye, hogy elfelejtettem. Beengedtem,mert összezavarodtam és majdnem egy órán át lökte a hülyeségeit. Utána elküldtem, de még két év múlva is volt, hogy felhívott, hogy nem gondoltak-e meg magam. Borzasztó erőszakosak.
2015. júl. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Engem is zaklattak. Sose értem ra aztán megelégeltem és letiltottam a számot. Másból nem értettek.
2015. júl. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer telefonáltak, mondtam hogy más megtakarítási formát választottunk a gyerekünknek. Azt is mondtam, hogy utánanéztem interneten alaposan a Start számlának, és biztos, hogy nem szeretnék nyitni bármit is mond. Kedvesen elköszönt és nem volt több hívás.
2015. júl. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!