Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Mit tehetek ha munkáltatóm...

Mit tehetek ha munkáltatóm nem hajlandó beadni a Gyed kérelmemet?

Figyelt kérdés
Nem adják meg a könyvelő elérhetőségét sem. Csedre is jogosult voltam azt leadtak minden rendben volt, most következne a Gyed amit már nem kapok a hivatalban azt mondták nincs kérvényezve beszeljek a munkáltatóval, pedig azt kértem együtt egy időben kérvényezzék a Csed-Gyedet. Én egyedül hova tudok fordulni?
2022. szept. 30. 18:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
11%

Nem lehet együtt kérni. Te adhatsz közös nyilatkozatot hozzá, neki külön kell igényelni.

Az teljesen jogos, hogy nem kapod meg a könyvelő számát.

2022. szept. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
A kerdesemre persze nem tudtal valaszolni semmit. Nem jogos ugyanis ok nem hajlandoak utana kerdezni semmit nekem meg ez jar egy honapja varok es azota se mondtak semmit, mellesleg rokonnal dolgoztam akivel megromlott mar a viszony ( igaz nem velem ) igy nem vagyok idegen.
2022. szept. 30. 20:00
 3/19 A kérdező kommentje:
Szoval en egyedul megis mit tudok csinalni ha ok sz*rnak bele? Ok egyutt igenyeltek irtak is hogy el van intezve a gyed ami kozbe nincs is elintezve.
2022. szept. 30. 20:01
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem akarok bele menni reszletekbe a lenyeg hogy nem adtak le es nem csinalnak semmit ezugyben kihezehet fordulni ilyenkor?
2022. szept. 30. 20:03
 5/19 anonim ***** válasza:
22%

De, jogos.

Én könyvelő vagyok, kirúgom az ügyfelet, ha megadja a számom munkavállalónak. Nekem az ügyvezetővel van dolgom és kapcsolatom.

2022. szept. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
26%

Ok egyutt igenyeltek irtak is hogy el van intezve a gyed ami kozbe nincs is elintezve.


Ez a gond, nem lehet együtt. Jó eséllyel fogalmuk nincs róla.

2022. szept. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Oke szuper ez engem most nagyon nem erdekel! En pontosan tudom milyen konyvelo dolgozik ott maradjunk annyiban hogy nem olyan mint te. :)
2022. szept. 30. 20:14
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom a csedet sikerult nekik, azzal egyutt irtak hogy a gyed is sikerult. Mondom ez szuper. Egy honapja jeleztem hogy nincs is igenyelve legyszives akkor adjak le erre a mai valasz hogy mar mas konyvelo van a regi nem tud belepni. ?! Es akkor ennyivel elvan inetezve az asszisztensnel ott van a papir adja oda akkor az uj konyvelonek hogy adja be persze itt nem errol van szo direkt szemetkednek velem a ferjemmel valo viszonyuk miatt, az o rokonai.
2022. szept. 30. 20:17
 9/19 A kérdező kommentje:
Ezert kerdeztem hogy ilyenkor mi a teendom hogy ha a munkaltato nem fog eleget tenni ennek? En ugy vagyok vele ez a gyerekem penze miatta jar nekem nem fogom annyiban hagyni.
2022. szept. 30. 20:18
 10/19 anonim ***** válasza:
95%
5. nem jogos. pl én is a könyvelővel tartottam a kapcsolatot, mivel ő igényelte meg a csedet/gyedet, nem az ügyvezető 🤦🏼‍♀️ a neak is vele tartotta a kapcsolatot amikor valami plusz adat kellett.
2022. szept. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!