Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Családi pótlék elbírálása...

Családi pótlék elbírálása mennyi idő volt mostanában ügyfélkapun keresztül?

Figyelt kérdés

Október elsején igényeltem még nem bírálták el. Január 8-ig nem lehet hívni se őket.

Nem ezen múlik a megélhetés de nevetséges hogy ilyen lassan megy az ügyintézés, már el is felejtettem hogy igényeltem.


2023. jan. 3. 09:46
1 2
 11/11 anonim válasza:
Szia! Azt nem tudom mennyi idő ügyfélkapun keresztül. Én személyesen adtam le minden okmányt egyedülállóként 2 gyerekekre. November 7. Decemberben nem jött családipotlék, fel hívtam őket, és valahová Pestre küldték fel a papírjaim. Szóval december 18-án érkezett vissza az én megyei központomra. De hát jött a leállás. De januárban és most februárban se jött semmi. De aztán sikerült apró betűset olvasnom ami le van írva 90napjuk van az elbírálásra. Szóval márciusig várok türelmesen.
febr. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!