Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Gyed mellett 60 òràs rész...

Gyed mellett 60 òràs rész munkaidőben elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

Ápolónő vagyok, van egy főállásom az egyik kórházban Budapesten, de vidéken élek, és jelenleg gyeden vagyok a 8 hónapos kisfiammal. Ő a második babàm, pont úgy alakult hogy mire visszamentem volna dolgozni össze jött a tesó így táppénzre vettek fel és ugye most azóta kaptam a csedet és most a gyedet. Viszont jól jönne egy kis fizetés kiegészítés és azt a tippet kaptam hogy keressek itt helyben valami rész munkaidős állást.

Beszéltem az itteni kórházban az ápolási igazgatóval, feltudnànak venni 60 òràban is akár mert kell a nővér.

Ugyebàr jelenleg kapom a gyedet a kisfiam után a főállásomtòl az anno kapott béremből.(2019 óta vagyok itthon) Ha elhelyezkednék rész munkaidőben itt helyben akkor az azóta megemelt bérből számítják majd az itt kapott fizetésemet?

Illetve ha majd szeretnénk még egy harmadik babát akkor ilyenkor hogy van? Ha esetleg összejönne hamarabb a baba mint a középső betölti a 3 éves kort akkor mi lessz a rész munkaidővel?

Alapvetően szeretnék majd itt dolgozni főállásban hogy ne kelljen annyit utazni, viszont azt javasolta a budapesti munkaügyes hogy használjam ki ha már úgyis itthon vagyok a gyerekekkel hogy onnan is kapok fizetést, plussz akkor tudnék részmunkaidőben még valamennyit keresni.



#fizetés #táppénz #GYED #GYES #Rész munkaidő
2023. júl. 12. 23:37
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utána jártam jövő héten megyek intézni. Köszönöm mindenkinek a segítséget.
2023. júl. 21. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!