Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ilyenkor csak Gyes fog járni?

Ilyenkor csak Gyes fog járni?

Figyelt kérdés
Gyesen voltam majd kivettem a szabadságaimat. Jelenleg regisztrált munkanélkülin vagyok. Terhes lettem. Ilyen esetben csak a gyes fog járni? Ha igen a baba születésétől kezdve 3éves koráig?

ápr. 8. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Igen
ápr. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%

nem biztos, vannak lehetőségek...


Kapsz álláskeresésit? Mikor szűnt meg a munkaviszonyod?

ápr. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%

Azt meg lehet próbálni, hogy megszünteted a munkanélküli folyósítását és szülés előtt újra regisztrálsz. Úgy kaphatók passzív alapon.

De nézz utána, mert nem tudom hogyan működik, butaságot nem akarok tényként írni, de hallottam már ilyenről.

ápr. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%
3, nem kell újra regisztrálni, az megmarad, a folyósítás felfüggesztését lehet kérni majd újrafolyósítani. De rohadjak meg, elment a kedvem minden segítéstől a sok idióta pirospacsimatyi miatt.
ápr. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!