Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Gyesen vagyok 8 éves kislányom...

Szilvia1984 kérdése:

Gyesen vagyok 8 éves kislányommal, mert tartosanbeteg. Mellete 8 orában dolgozom. Szeretnénk még egy gyereket. Igényelhetek-e gyedet?

Figyelt kérdés

2012. jún. 18. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze, mivel él a munkaviszonyod, (és feltehetőleg a szüléskor is élni fog) kérheted majd a tgyást, azt követően pedig a gyedet.

Csak a gyest le kell mondanod.

2012. jún. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

na, pont én is kérdeztem ezt a múltkor.

És arra jutottam, hogy amíg ilyen vacakul állunk anyagilag, nem lesz tesó, mert ugye amint megigényelném a gyed-et, le kell mondani a gyes-t, mert egyszerre 2 támogatás NEM JÁR. Pedig ezzel pont azt érik el, hogy az ember nem igazán szül mégegyet, mert akkor nem jár az egyik támogatás, amire pedig rá van szorulva, akármilyen nyomorult kis összeg is az...

2012. jún. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!