Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ha 23. -án adtam be a gyes...

Ha 23. -án adtam be a gyes jogosultsághoz a nyomtatványt a MÁK-ba, az most augusztusban megkapom vagy csak szeptemberben?

Figyelt kérdés
Volt valaki így aki kb. így adta be 23.-a körül??

2012. júl. 30. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Én csak most kapom meg a lányom után a gyest, hasonlóan adtam be júniusban, júliusra nem kaptam a kicsi után. Most jött meg a határozat a gyesről, csüt kapom meg.
2012. júl. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
határozat? olyat is kapunk? nem tudtam. Az postai úton érkezik? és te is így hó vége fele adtad be a nyomtatványt?
2012. júl. 30. 11:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen olyat is kapunk, és kiküldi a mák, leírja mennyire és miért vagy jogosult, ahogy majd a megszünéséről is kapni fogsz, akkor is küldenek papírt, ha valami nem jól lett beadva "elutasítva" szöveggel, hogy tudd rendezni,

én 22én adtam be, és így kapom most aug.

2012. júl. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szeptemberben durván 1-1,5 héttel a családi utalása előtt adtuk be a papírokat-igaz,én a családira és az anyaságira,de a családit utalták már a következő esedékes (október) utaláskor,az anyasági is a családi előtt pár nappal már a kezemben volt.


Szolnok megyében lakom,itt gyors az ügyintézés!


Jó babázást és jó egészséget!! :-)


Üdv: 3 lányos,12hkm

2012. júl. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja,és itt nem caroznak ha pénzről van szó,a pénz (mind a kettő) előbb a kezemben volt,mint a határozat!
2012. júl. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!