Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lassan egy éve nem védekezünk,...

Lassan egy éve nem védekezünk, engem sajnos kirúgtak. Ti próbálkoznátok tovább?

Figyelt kérdés

Elvileg elég a férjem fizetése, de már most rosszul viselem hogy "ő tart el". 2 hónapja vagyok itthon.


Ti hogy birkóztok meg ezzel? Vagy inkább várjunk amíg nem találok munkát?


2012. aug. 10. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
persze, biztos hogy próbálkoznánk tovább,
2012. aug. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én próbálkoznék. Nekem sincs munkahelyem, a párom dolgozik, és van egy 6 hós kisfiunk. Megvagyunk a párom fizetéséből, persze nem azt mondom h nem jönne jól + 100-120 ezer ft.
2012. aug. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Én az másnak leírt válaszomat bemásolom : Nekem munkanélküli időszakban jött össze a baba 5 hónap próbálkozás után. Amig dolgoztam nem jött össze ,utána igen. De nem bánjuk,mert nem a gyed,tgyás jogosultság nem befolyásolt addig se. Mindegy mennyi pénzt kapok ,mert ha nem kapnánk akkor is szerettük és bevállaltuk volna a babát. Most így ugyan annyi pénzből fogunk élni 3 évig ,mint eddig mióta munkanélküli/terhes vagyok .Vagyis 2-szer annyit fogok kapni,de az a babáé ,mert neki jár.

Albérletben élünk, nem kell nélkülöznünk. Én azt mondom,hogy átlaghoz tartozunk. Nincs hitelünk, a csekkek /albi időbe befizetve, nincs kocsink, ami kell meg bírjuk venni.2 kutyát tartunk akiknek a tartásuk havi 15-20 ezer ft,l tudunk menni kikapcsolódni,nagyon sok pénzt ''megeszünk'' imádjuk a hasunkat,viszont megtakarításunk nincs.



És még annyival kiegészíteném,hogyha vársz (mi ezért se vártunk) akkor legalább minimum fél évet el kell töltened az új munkahelyeden és ki tudja ,hogy akkor mikor fog összejönni. Én valószínűleg a stresszes munkahelyek miatt nem tudtam teherbe esni. Jó itthon is volt bizonyos fokú stressz ,hogy nem dolgozok,hogy én nem tudok pénzt keresni stb ,de megérte!! A párom 100% -ig mellettem van , soha nem vágja ezt a fejemhez, már most imádja a babát és megbeszéltük,hogy 3 éves koráig nem is keresek munkát. 31 hkm

2012. aug. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%

hát ha ugy érzitek,hogy egy fizetésből és a gyes-ből meg tudtok élni,akkor próbálkozzatok tovább.

annó nekem is felmondtak,mikor próbálkoztunk már,de nem hagytuk abba,aztán találtam újat,de az meg csak szerződéses volt.aztán terhes lettem,és mielött megszültem volna lejárt a szerződésem,igy sajna hiába volt elötte munkám,nem kaptam mást mint a gyes-t.de egy pillanatra nem bántam meg,hogy így történt.igaz néha mondtam a fiamnak,hogy nem lett volna muszáj neki késve érkeznie,mert 9 nap híja hogy nem kaptam gyedet.

2012. aug. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!