Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Miért lett most sok anyukának...

Miért lett most sok anyukának kevesebb a GYED-e?

Figyelt kérdés
Állítólag a híradóba is mondtak valamit....

2013. febr. 11. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Az enyém tuti az adójóváírás miatt. Lehet későn ért be a levelem.
2013. febr. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert későn értek be a papírok. Azt mondták a márciusi pénzzel elküldik azt is, bár arról volt szó, hogy csak jövőre kapják meg.
2013. febr. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem kell csinálnunk semmit?Mert valaki azt mondta,hogy nyilatkozni kell péntekig,hogy nem kaptuk meg azt a pénzt....
2013. febr. 11. 20:21
 4/5 anonim válasza:
Én felhívtam őket, későn adtam le az adóelőleg nyilatkozatot, és azt már nem tudták számfejteni, de utólag még ebben a hónapban megkapom a különbséget.
2013. febr. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem a februári kevesebb lett 10 000-el, de február 28-án utaltak még 10 000-et. Most a márciusi 7000-el lett kevesebb. Akkor ez most hogy is van?
2013. márc. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!