Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Az oké, h terhesen nekem nem...

Az oké, h terhesen nekem nem mondhatnak fel, de én minden gond nélkül felmondhatok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 21. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, ha úgy gondolod neked az a jó, akkor felmondhatsz terhesen.
2013. máj. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy felmondhatsz.
2013. máj. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha határozatlan ideju szerződésedet van, vagy próbaidőn vagy, akkor simán. Határozott ideju el viszont ha a lejárat elott mondasz fel, akkor fizetned kell. Határozatlannal pedig ott a felmondási idő is.
2013. máj. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Felmondhatsz, de a gyedhez és a tgyáshoz a szülés napján alkalmazásban kell állni, ha jól tudom. Magaddal ne szúrj ki.
2013. máj. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz így kiszúrni magaddal? Megteheted,de ne tedd,el sem tudok képzelni ésszerű indokot.
2013. máj. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem akarok,cs egyik barátnőm vitába szállt velem,h már pedig nem mondhatnék fel,hiába mondtam neki,h de igen.
2013. máj. 21. 19:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Az Mt. úgy írja, hogy a munkáltató nem szüntetheti meg a munkaviszonyt rendes felmondással......felsorolva mik alatt, pl. terhesség. Nem a munkavállaló, hanem a munkáltató.
2013. máj. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szamomra vilagos es logikus is,cs nem tudtam mar neki h magyarazni,h a munkaltatonak aztan semmi koze hozza,h en akarok e maradni v sem.
2013. máj. 21. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!