Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Voltam dokinál, aki szerint...

Voltam dokinál, aki szerint nálam semmi gond. Most volt pete érésem. Voltunk is együtt a párommal! Mikor van a beágyazódás? És ha van, van-e tünete?

Figyelt kérdés
2013. máj. 19. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
1-2 hét a beágyazódás. Nekem nem volt tünet.
2013. máj. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 7-10 napot tudok, akkor kezdődik. Sokaknak semmi tünete nincs, sokaknak pedig mindenféle a hasszurkálástól a mellérzékenységen át, gyakori pisilési inger, fáradtság. VAn aki már a 10. napon pozitívat tesztel, van aki csak a 15. körül, vagy sokkal később. Sok sikert neked!
2013. máj. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A pároddal is minden rendben van?
2013. máj. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A megtermékenyüléstől számított 7-10 nap amíg a petesejt átvándorol a méhüregbe, és beágyazódik a méhnyálkahártyába. Egyéni érzékenység kérdése, hogy valaki érez-e ebből valamit, vagy sem. A nők zöme sem a peteérést, sem a beágyazódást nem érzi, a kimaradó vérzés az első jele annak, hogy terhesek lettek. Azok, akik nagyon figyelik magukat, érezhetnek hasszurkát, petefészek érzékenységet, van akinél rózsaszínes, vagy barnás folyás lehet. És egy sor olyan tünet, amit okozhat egy időjárási front, vitaminhiány, enyhe vírusfertőzés, lehet mensi előtti érzékenység... meg persze terhesség is, de az majd csak később derül ki. Ha ebben a hónapban nem jön össze, ne ess kétségbe, majd a következőben, vagy azutániban sikerül.:-)
2013. máj. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

mit jelent az, hogy nálad minden rendben van? hormonok? inzulin-cukor? átjárhatósági?


Bocs, ha bunkón hangzik, nem annak szánom (és ha ezeken a vizsgálatokon már túl vagy), de nekem pl. hiába volt peteérésem, el voltak záródva a petevezetékeim.


A párodnál mit néztek? Mióta próbálkoztok?


Nagyon drukkolok persze a babához :) (nekem nem volt semmi tünete a beágyazódásnak)

2013. máj. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazándiból engem nézett csak a doki,azt mondta,ha köv.-ő hónapba se lesz semmi,akkor megkapva a beutalót,menjünk meddőségi vizsgálatra!
2013. máj. 20. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!