Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Lányom 5. hó 8. -án született....

Balogh Adél kérdése:

Lányom 5. hó 8. -án született. A hivatalban azt mondták, hogy az elbírálás max.2 hét és kapjuk a pénzt. Ez már 3 hete volt. Mikortól számíthatok az összegre?

Figyelt kérdés
Családi is járt volna elvileg már, mindenki megkapta ha jól tudom. Abból sem láttam még 1 Ft-ot sem, az anyasági rendben megjött több, mint egy hete.
2013. jún. 9. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a leadástol számítva 1 hónapra rá kaptam meg.
2013. jún. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja és nekem egybe jött az egész anyasgi, gyes, csaldi
2013. jún. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én május 13.-án sültem, az anyaságit már megkaptam. Kedden adtuk be az igénylést mindenre, és azt mondták, hogy 30 napon belül küldik.
2013. jún. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*szültem :D
2013. jún. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rosszul mondták, 30 nap az elbírálás. Talán arra gondolt, hogy általában 2 hét.
2013. jún. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Így már megnyugodtam. Kezdtem aggódni,hogy megint valami hiba az én ügyintézésem alatt történt...Tudni kell nálam mindig valami elkevernek :D De akkor csak hosszabb ideig kell várni. Köszi még 1-szer!
2013. jún. 10. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!