Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Adtok borravalót a postásnak...

Adtok borravalót a postásnak mikor hozza a gyest? H igen mennyit?

Figyelt kérdés
2013. aug. 5. 07:51
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó gye nem is fizetés csak segély. A gyesért egy fűszálat nem kell keresztbe tenni csak adja az állam, még jó hogy aki dolgozik jelen kérdésben a postás többet kap.
2014. júl. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
A gyesért is meg kell azért szenvedni, és az, hogy egy jó esetben értelmes, felelősségteljes anya gyermeket hoz a világra biztosítva a nemzet fennmaradását, az összehasonlíthatatlanul többet ér, mint a postás munkája. Minden egyes forint legyen a babáé!
2014. júl. 28. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

A GYES-ert mit szenvedsz?! Azt, hogy lefekszel jobb esetbrn eleted szerelmevel es 9 honap utan megszulod a gyereketeket?!

Mindenki at megy ezen, csak van azert megis egy kulonbseg..

A GYES-t ALANYI jpgon kapod, a TGYAS, GYED munkaevek utan jar.

Nekem azert ne akarja mar senki bemagyarazni, hogy aki GYES-en van, az oly annyira megszenvedett erte

Azert ez mar tenyleg vicces.

Alanyi jogon mindenki megkapja, aki szul. Ezert max.magyar allampolgarsagot kell nyujtani. Ez nem olyan nagy szenvedes, mert az embet nem valaszthatja, hogy milyen allampolgar.


Ha tetszik, ha nem a GYES-t dolgozo emberek adojabol kapjatok. Ok azok, akik megszenvednek nektek a gyes-ert.

2014. júl. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

# 32/33

Nap vicce:)

Amiért megkel dolgozni annak nem segély a neve.

2014. júl. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
33-as olyan nevetséges amit írsz! Látszik hogy te még nem mentél át szülésen. Nagyon sok anya munkából megy gyesre, aztán visszatér dolgozni, de te egy kalap alá veszed őket a megélhetési "alomozókkal", akik már 13-14 évesen elkezdik. Látszik hogy neked fogalmad sincs az anyaság jelentőségéről, vagy nagyon utált téged a sajátod. Szóval az anyának illene a postásnak borravalót adnia, mert "belőle" is él? A postást talán nem anya hozta a világra, és ő nem részesült talán gyesben? Gondolkozz már el!
2014. júl. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
34-es! Úgy látszik te is funkcionális analfabéta vagy, mint a társad. Nem érted azt, amit olvasol. Talán te sem kaptál elegendő anyatejet annak idején? :)
2014. júl. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Sokan dolgoznak szülés előtt, mégis csak GYES-re jogosultak. Az okokat tudjuk szerintem. Nem kell mindenkit egy kalap alá venni. Anno én ugyanúgy csak GYES-t kaptam, holott dolgoztam az első szülés előtt 5 évet, mint az a kismamatársam, aki 18 évesen szült, egy perc munkaviszony után...


Ja, igen, én adok borravalót, mindig is adtam: nem fog hiányozni a kasszából 100 Ft.

2014. júl. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!