Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » 4 éve dolgozok egy helyen,...

4 éve dolgozok egy helyen, ahová azért vettek fel, mert az egyik csaj gyesre ment. Valószínű, hogy nemsokára jön vissza dolgozni, én csak jövőre szeretnék gyesre menni. Ilyenkor az illetőt vissza kell venni a cégnek dolgozni, és engem elküldenek?

Figyelt kérdés
Azóta már jött egy új munkatárs is,aki csak pár hónapja dolgozik ott. Lehetséges az,hogy helyettem őt küldik el?
2013. aug. 12. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen szerződésed van? Határozott, vagy határozatlan? Ha határozott, akkor tartalmazza-e, hogy konkrétan kit helyettesítesz?
2013. aug. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Határozatlan idejű a szerződésem.
2013. aug. 12. 17:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vissza vissza kell venniük, de hogy kit tartanak meg és kit nem az csak rajtuk múlik.
2013. aug. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha határozatlan a szerződésed, akkor hivatalosan nem őt helyettesíted, tehát az ő visszatérése nem érint téged.
2013. aug. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ.
2013. aug. 12. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!