Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 22 hét című filmeben igazi...

A 22 hét című filmeben igazi magzat van a csaj kezében?


2013. jún. 19. 11:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem tuti nem,mert ugyan ki járult volna hozzá, hogy a halott magzatát filmezzék???
2013. jún. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Ez csak egy film. A szereplők sem igaziak. SZínészek. Csak elmesélt történetet jelenítenek meg valósághűen.
2013. jún. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
A elején is írják: "valódi áldozatok ELHANGZOTT VALLOMÁSA szerint." Csak ezt játsszák el. Attól még rémes.
2013. jún. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

Hogy az ördögbe találtok ilyen beteg filmeket??? Most őszintén ti ezt élvezitek nézni????????? Mert akkor mit ne mondjak a ti elmétekkel is vannak gondok!!!

A kérdésre válaszolva biztos h nem igazi babát tart a kezében! Nem néztem végig csak belepillantottam de ilyenkor kizárt h egy filmhez felhasználjanak igazit. Akkor gondolod a sok vér is igazi? Vagy a szülés is igazi egy filmben???

2013. jún. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
Bocsi az off-ért: a film valóban elég brutális és megdöbbentő,de szerintem van hasznos oldala is,mert a való életben is történhet hasonló eset és a megnézése után az embernek lesz némi fogalma arról,hogy ebben az esetben mik a jogai és mi a teendő...De ez csak az én véleményem. Esténként azért nem ilyen filmeket nézegetek.
2013. jún. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%
Ebbe mi a tanulság? H ha ne adj Isten így járok nyomjak ki én is a wc-be??? Ne legyetek már ennyire elvakultak. A sok hülyeségtől butultok és azért van minden második kérdés tele azzal h : Terhesen ehetek zöldséget,finghatok, kakilhatok, nyúlhatok nyers húshoz, zuhanyozhatok, használhatok illatos betétet, vehetek levegőt, nem baj ha a baba magzatvizet nyeli a pocakomban? és társai kérdések! És ezekkel már mind találkoztam itt! Valóban nézegessétek!!!
2013. jún. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
Ha jobban figyeltél volna ( ha egyáltalán megnézted a filmet),akkor tudnád, hogy azért szülte meg a babát a wc-n,mert a nővérek nem foglalkoztak vele és nem vették komolyan, hiába mondta el, hogy mi a baja.
2013. jún. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%

Egyébként a videót nem kötelező megnyitni. Tuti nekem sem tetszene, pont ezért nem nyitom meg:D a kérdésben benne van, hogy 22 hetes magzat a csaj kezében. Én erre sajna nem vagyok kíváncsi, de a kommenteket elolvasom:))

26hkm

2013. jún. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
96%
Miért kell lepontozni?:) mert igazat írok, hogy nem kötelező megnyitni? Ekkora birkákat:))
2013. jún. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%

Biztosan nem igazi.

Én nem tartom butaságnak, ha valaki megnézi az ilyen filmeket. Attól, hogy nem akarjuk elfogadni, bizony történnek ehhez hasonló esetek.

2013. jún. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!