Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » GYED. Postán szeretném kapni,...

GYED. Postán szeretném kapni, de a nyomtatványban sehol nincs ilyen kérdés, ahol ezt kérhetem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2013. aug. 27. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Én most igényeltem, pont ma voltam az OEPnél. Amit a munkáltatód ad, azon van rajta, hogy hogyan, és hova kéred!
2013. aug. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A munkáltatóm semmit nem intéz, én töltöttem le magamnak a netről a nyomtatványt, az OEP honlapjáról. Azon sajnos nincs ilyen. :(
2013. aug. 27. 22:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Úgy nem tudod igényelni. Sajnos mindenképpen kell hozzá a munkáltatói is.
2013. aug. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amunkaltatonak kell intéznie....
2013. aug. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A tgyást hogy kaptad? A munkáltatód kifizetőhely?
2013. aug. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem, a Tgyást is magamnak intéztem, a MÁK-tól kapom a pénzt.
2013. aug. 28. 10:27
 7/9 A kérdező kommentje:

...és igen, mindenhol azt olvasom, hogy a munkáltatónak kell intéznie. Az első gyereknél úgy rémlik, hogy így is volt.

Nem tudom, most miért nem foglalkoznak vele.

2013. aug. 28. 10:28
 8/9 anonim ***** válasza:

Én az OEPnél intéztem a Tgyást is. Pontosabban a munkáltatóm intézte, én csak bevittem a szül. a. kiv.-t, amikor meglett a baba. Te hogyhogy a MÁK-tól kaptad? Majd a GYESt fogják ők küldeni.

Szólj a munkáltatódnak, hogy intézkedjen, ha nem teszi, kérdezd meg az OEP-nél, hogy ilyenkor mit tudsz tenni.

2013. aug. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Már elintéztem.

Gondolom a munkahely miatt kell a MÁK-hoz beadnom, ők a kifizetők. Vagy nem tudom. :)

A sógornőm is az OEP-ba ment a Tgys-t intézni.

Na mindegy. Ha valami nem jó, majd szólnak.

Köszi!

2013. szept. 5. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!