Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ha megint beteg lesz a gyermek...

Ha megint beteg lesz a gyermekem kérhetem a dokinőt hogy egy bizonyos antibiotikumot irjon fel?

Figyelt kérdés
Ha éppen arra a betegségcsoportba tartozó betegségről van szó??
2013. júl. 8. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos megkérheted, legfeljebb megjegyzi magának, hogy te is doki lettél, és amúgy azt sugallja, nem bízol az ítélőképességében és a tudásában.
2013. júl. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérni bármit lehet, csak nem biztos megfogadja.
2013. júl. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én doktornőm meg is kérdezi, hogy melyik szokott jobb lenni neki, mert minden gyerek más más. Pl az én fiamnak sokszor nem jó egyetlen szuszpenzió sem csak az injekció.
2013. júl. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem orvos hanem ápolónő vagyok ,de én állítom hogy jobban tudnám gyógyítani a gyerekeimet ,mert most pl 3 antibiotikummal nem tudta a gyerekeimet meggyógyítani azért az már szerintem gáz.

Nem beszélve hogy pézügyekben nagyon rosszul állunk és akkor kísérletezget a gyerekeimen plusz az idegeskedésről nem beszélve!

És nem igaz hogy nem lehetne rögtön torokmintát venni és akkor talán nem hasraütésszerüen adok antibiotikumot hanem a betegségre!!

Mert remélem nem ,de tuti most tönkrevágtam a 11 hónapos és 5 éves kisfiam ,immunrendszerét ezzel a sok szarral!

2013. júl. 8. 13:22
 5/8 anonim ***** válasza:
De hát te is csak antibiotikumot kérnél, tök mindegy, melyik vágja gallyra az immunrendszerüket. Akkor keress homeopata dokit. Pont.
2013. júl. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Miért nem természetes antibiotikmot használsz?Kaptak probiotikumot?Érdemes lenne inkább az immunrendszerüket megerősíteni, gyógynövénykivonatokat használni.Sok jó tapasztalat van velük.Jobbulást a gyermekeidnek!
2013. júl. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Pl? gyögynövény milyen??

amugy már mindent kipróbáltunk mint vitamin alatt érthetünk!!

Hogyne kaptnának probiotikumot?

Lacto protect baby, vagy Normaflort vagy valamilyet mindig kaptak!!

2013. júl. 12. 18:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! pl Aloe Vera, echinacea,aranyvesszőgyökér ,szőlőmag, acerola, acai stb.Az se mindegy, hogy hányféle hasznos bélbacit és mekkora csíraszámmal tartalmaz a probiotikum, illetve, hogy mellé prebiotikumot is fogyasztanak-e ami segíti a hasznos bélbacik szaporodását.Ha esetleg érdekel, akkor szívesen elküldöm emailben a leírásukat.
2013. júl. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!