Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kérhetem, hogy indítsák meg a...

Itepiaka86 kérdése:

Kérhetem, hogy indítsák meg a szülést? 29. ére voltam kiírva.7. terhességem, de az első szülésem lesz! Eddig mindig elvetéltem, így nagyon féltem a babám! Folytatás lent

Figyelt kérdés

14hete folyamatosan vizesedtem, ez tegnap kora reggelre teljesen megszűnt. Ez jelezheti hogy közeleg a szülés?

Tegnap a ctg 127es fájásokat mért, bár én nem éreztem őket. Hogy lehet ez? A doktornő kézzel elkezdett rásegíteni, azt mondta szerinte így éjjel beindul majd a szülés, sajnos nem lett igaza. Viszont édesanyám ma szólt, hogy szóljak az orvosnak, hogy engem és mind a 3tesómat is ujra kellett éleszteni szülés után, hátha akkor nem várnak hétfőig az indítással. Szerintetek fogadott orvos nélkül kérhetem,hogy indítsák be a szülést?

Köszönöm ha válaszoltok a kérdéseimre!


2013. aug. 1. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
9%
Tudom, hogy nem mindenki teheti meg az orvos fogadását, de ilyen előzményekkel, ha máshogyan nem de akár a terhesség elejétől gyűjteni kellett volna, pl sztk-s dokihoz jársz és felkéred a szülésre, havonta félretesztek 3-4 ezret és szülők is adnak havonta 2-3 ezret és az anyasági egy része is hozzárakhtó.. Nekem a bátyám a szülés közbeni komplikáció miatt 28 naposan meghalt: fogós szülés volt megnyomták a fejét....Kórháza válogatja, mikor indítják. Van, ahol 2 hetet is várnak, ha minden rendben. Nekem 2 naponta kellett uh-ra és ctg-re mennem és vizsgálatra, a dokim a komplikációk miatt 1 hetet enged túllépni, de más dokik többet. Kérésre, nem hiszem, hogy még beindítják, 2 nap miatt. Ha legkisebb változást is érzed, menj be az ügyeletre.
2013. aug. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha fogadott dokid van akkor sem indítja meg a szülést mert te azt akarod, ő az orvos, legjobb belátása szerint dönt,és cselekszik.
2013. aug. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én az István kórházba járok, sajnos tényleg nincs fogadott orvosom, már belátom nagy hiba volt. Nekem csak ctg-t csinálnak 2naponta. UH-n nem is nézték a kicsit. ASK vizsgálatra azt mondták, szintén nem csinálják mert elavult.
2013. aug. 1. 14:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Én az 5-ik túlhordós napon kértem a dokimat,hogy szüljünk meg. azt mondta rendben és burkot repesztett. Igaz fogadott dokim volt... Szóval szerintem kérdezd meg, és mondd el mindezeket neki és lehet,hogy akkor megindítják!!
2013. aug. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves első. Nagyon sajnálom ami a testvéreddel történt! Sajnos tényleg attól félek,hogy valami baj lesz a picivel, főleg mióta anyukám ma szólt,hogy mindannyiunkat újra kellett éleszteni.
2013. aug. 1. 14:44
 6/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok: ha esetleg van olyan doki, aki az sztk-s rendelésen szimpi volt, keresd meg a kórházban, derítsd ki mikor ügyeletes és beszélj vele, kérdezd meg, hátha elvállal még. Egy kérdést megér.
2013. aug. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezz rá! Az a jellemző, hogy nem ajánlgatják ma már, nehogy nekik legyen gondjuk belőle, hogy "belenyúlnak" a természetbe. Mondd el az előzményeidet, és a félelmeidet mikor mész legközelebb (lehet el se olvassák, hiába van benne a leleteidben). Ha úgy látod, hogy nem akarják, akkor ha tolsz egy borítékot csak 10e ft-tal, tuti kedvesebb lesz a doki vagy akár a szülésznő. De szerintem nem lesz rá szükség. Ha esetleg nyitva is van a méhszáj kicsit, akkor csak egy burokrepesztés szükséges.
2013. aug. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!