Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » 3 kiskorú gyermekünk van....

3 kiskorú gyermekünk van. Férjem dolgozik, én nem. Mennyi lesz neki a teljes nettója január 1-től, ha ő igényli a családi adókedvezményt?

Figyelt kérdés
most léptették elő és a bruttója 310.000 Ft. Még soha nem volt ilyen sok. Szeretnék tudni, mennyit fog hazahozni januártól. Köszönöm a válaszokat. Nem nagyon értek a számolgatásokhoz, kb. összeget kérnék szépen.

2013. szept. 24. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
43%

Hát a mostani szerint 250 körül lenni, de az új szabályok miatt valamivel több valószínűleg.

Nem kötekedésként de tényleg kiváncsi vagyok, hogy tudok ennyien, ennyi pénzből kijönni? Nekünk nagyon nem megy, pedig csak 1 gyerekünk van és több a fizunk. Csodálom azokat akik így ki tudnak jönni a fizuból.

2013. szept. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Családi pótlék nélkül 252.650 ft.

Családi pótlékkal: 300. 650 ft.

2013. szept. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
off: én meg az elsőt csodálom, milyen tökéletes fogyasztó ebben a fogyasztói társadalomban, hogy ennél több pénz kevés 3 tagú családjukra. A magyar gazdaság egyik favoritja! A kérdező fizetéséhez képest kevesebb pénzből is boldogan ki lehet jönni, ha az ember nem a reklámok után megy.:)
2013. szept. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

Hogy jött ki nektek a 250.000 körüli összeg?

Jóval többet fog hazavinni, ugyanis januártól a családi adókedvezmény leírható a tb és a nyugdíjjárulékból. 300.000 körüli, valamivel feletti nettója lesz.

2013. szept. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Tényleg igazad van, én csak beírtam a kalkulátorba, de tényleg 300 körül.
2013. szept. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
abszolult nem megyek a reklámok után. nem élünk nagylábon. Az egyik ingatlanunkon van hitel (amiben lakunk), a többire nem kell költenünk, de bevétel sincs belőlük. Ami úgymond nem feltétlen kiadás az a 20ezer forint amit az ltp számlára rakunk és jövőre ráfordul a hitelre. De a rezsi 70-80ezret elvisz, plusz ott a gyerek bölcsije, és munkába is kell járni, így alig marad valami a megélhetésre.
2013. szept. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%
Off. 1. hozzászólónak, nálunk is 3 kisgyerek van, és havi 400ezerből jövünk ki általában, ha nincs extra kiadás. Hitel nincs, 1 autó, 1 lakás Bp-en. Próbálunk minden szükségeset megvenni, de közben takarékosan élni.
2013. szept. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csak most tudtam jönni, köszönöm a válaszokat. :)
2013. szept. 26. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!