Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » A TGYÁS hogyan kerül kiszámítá...

A TGYÁS hogyan kerül kiszámításra, ha az előző naptári évben táppénzen vagyok?

Figyelt kérdés

Jövőre várom a kisbabámat, az év első 7 hónapjában végig dolgoztam, de augusztus óta sajnos táppénzen vagyok veszélyeztetett terhességgel, és valószínűleg az év hátralévő részében azon is maradok. A TGYÁS kiszámításánál csak az első 7 havi bérem számít vagy a táppénz is beleszámít? Tehát "elrontja" a táppénz a TGYÁS-om?


A táppénz alatt kaptam a munkahelyemtől prémiumot, és az év végén valószínűleg még egy alkalommal fogok kapni. Azt tudom, hogy a prémium alapból beleszámít a TGYÁS alapba, de nem tudom, hogy ez ebben az esetben is igaz-e...


Ha valaki tudna segíteni, hogy pontosan hogy fog ebben az esetben a TGYÁS-om alakulni, nagyon hálás lennék! Köszönöm a válaszokat előre is!



2013. okt. 15. 21:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!